2733
2734
عنوان

بنظرتون بتام میره بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 24 پست
سلام مهسا جان خوبی . چیکار میکنی با بارداری وضعیتت چجوره ؟ رفتی سونو ؟

سلام زهرا جان خوبی ؟خداروشکر رفتم سونو قلبش تشکیل شده بود ...الان هفته هشتم ۱۰ روز پیش یکم ویار داشتم ولی الان دو سه روز هیچ علائمی یکم نگرانم 

سلام زهرا جان خوبی ؟خداروشکر رفتم سونو قلبش تشکیل شده بود ...الان هفته هشتم ۱۰ روز پیش یکم ویار داشت ...

ممنونم عزیزم .منم خود دکتر تو مطب سونو کرد خداروشکر مشکلی نداشت برا 24 بهمن سونو ان تی برام نوشته منم علائم خاصی ندارم فقط نمیتونم غذابخورم یعنی هیچی دلم نمیخواد میگن پسرویارش کمتره شاید پسر باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام زهرا جان خوبی ؟خداروشکر رفتم سونو قلبش تشکیل شده بود ...الان هفته هشتم ۱۰ روز پیش یکم ویار داشت ...

نگران اینکه علاعم نداری اصلانباش بارداری همه شبیه هم نیست.من بارداری اولم نه ویار داشتم نه تهوع نه درد سینه ونه هیچی فقط ماهای اخرفشارم بالارفت حالم بدشد..همینکه تهوع نداری خوش شانسیه

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
نگران اینکه علاعم نداری اصلانباش بارداری همه شبیه هم نیست.من بارداری اولم نه ویار داشتم نه تهوع نه د ...

والا علائم من هی میرفت هی میومد ولی خوب ۱هفته تقریبا خیلی اذیت شدم ولی چند روز پیش رفتم غربالگری خداروشکر همه چیز خوب بود

والا علائم من هی میرفت هی میومد ولی خوب ۱هفته تقریبا خیلی اذیت شدم ولی چند روز پیش رفتم غربالگری خدا ...

خداروشکر عزیزم انشاءالله که این 9 ماه رو بسلامتی بگذرونی . من اون هفته ای که رفتم صدای قلبش شنیدم چند روز بعدش افتادم لکه بینی رفتم سونو رشدش متوقف شده بود و مرده بود رفتم بسمارستان سقطش کردم . این دومین سقطم بود دو هفته دیگه باید ازمایشات ژنتیک و انعقادی انجام بدم برام دعا کن مشکلی نباشه و خدا یه بچه سالم بهم بده 

2740
خداروشکر عزیزم انشاءالله که این 9 ماه رو بسلامتی بگذرونی . من اون هفته ای که رفتم صدای قلبش شنیدم چن ...

عزیزمممم واقعا متاسفم از ته دلم از خدا میخوام یه فرزند سالم و صالح زودتر قسمتت کنه من منتظر خبرای خوبت هستم عزیزدلم