2726
عنوان

بنظرتون بتام میره بالا

395 بازدید | 24 پست

سلام من عصر 27 ماه قبل لکه بینیم شروع شد تا 28 لکه بینی داشتم و 29 پریود شدم . تا  عصر 24 این ماه که بی بی چک گذاشتم یه هاله انداخت رفتم ازمایش داده که بتام 21 بود و رنج ازمایشگام بیشتر از 20 باردار بود . ولی عصر 25 شروع له لکه بینی شد تا 26 همینطور لکه بینی صورتی خون ابه ای داشتم . رفتم دکتر باز برام تیتر بتا نوشت ازمایش دادم که شده بود 31 یعنی بعد از 42 ساعت این عدد شده بود که دکتر گفت احتمالا این لکه بینی پریودیته و داره سقط میشه و لکه بینی شب 26 تموم شد و تا الانم ندارم که احتمالا لانه گزینی بوده دکتر گفت بتات خیلی کم اومده بالا در صورتی که تازه دیروز من باید پری می شدم بنظر شما غیر طبیعی بوده بتام برا کسی پیش اومده این حالت . باز پنجشنبه باد برم از بدم ببینم چقد رفته بالا . خب شاید لقاح دیر بوده منم خیلی زود رفتم ازمایش داد . ممنون میشم تجربه ای دارین کمکم کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقدر زود ميرين آزمايش ميدين و واسه همين نگران ميشين، حداقل ده روز از موعد پريود بگذره بعد آزمايش بدي ...

از بس عجولم اخه قبلا یه سقط داشتم اخه هنوز اولاشه چه انتظاری داره که زیاد باشه 

سلام عزیزم شما ازمایش دادی بتات رفته بود بالا...منم دقیقا شرایطم مثل شماست میشه جواب یدی

سلام عزیزم باز بعد سه روز از دادم شده بود 200 بازم گفتن کمه بعد چهار روز دکترم گفت اگه بالای هزار باشه خوبه وگرنه بدرد نمیخوره که خداروشکر 1600 شده بود ولی چون قبلا سقط داشتم الان دارم هر روز امپول میزنم توشکمم و همچنین شیاف و اسپرین میخورم شبی یکی تا ببینم خدا برام چی بخواد . شرمنده تازه پیامت دیدم برا شما چی شد بتات رفت بالا ؟

سلام عزیزم باز بعد سه روز از دادم شده بود 200 بازم گفتن کمه بعد چهار روز دکترم گفت اگه بالای هزار با ...

سلام عزیزم اره خداروشکر برای منم بعد ۵ روز شد ۱۴۰۰ ولی الان یه مشکل دیگه برام پیش اومده هفته پنجمم فقط ترشح و درد زیر شکم و درد سینه اونم خیلی کم داشتم ولی الان دو روزه همه اینا رفته اصلا انگار باردار نیستم

سلام عزیزم اره خداروشکر برای منم بعد ۵ روز شد ۱۴۰۰ ولی الان یه مشکل دیگه برام پیش اومده هفته پنجمم ف ...

نگران نباش ان شاءالله که مشکلی نیست منم الان هیچ علائمی ندارم اصلا باور نمیکنم باردار باشم .حتی بارداری قبلیم سینه هام سفت شد و درد میکرد ولی الان هیچ علائم خاصی ندارم فک کنم پریمون یکی باشه من 28 آبان اولین روز اخرین پریم بوده . دکتر بهت نگفته کی بری سونو قلب ؟

نگران نباش ان شاءالله که مشکلی نیست منم الان هیچ علائمی ندارم اصلا باور نمیکنم باردار باشم .حتی بارد ...

منم ۳۰ آبان اولین روز اخرین پریم بود .امروز تازه دارم میرم دکتر احتمالا بگه کی باید برم سونو

منم ۳۰ آبان اولین روز اخرین پریم بود .امروز تازه دارم میرم دکتر احتمالا بگه کی باید برم سونو

سلام مهسا جان خوبی . چیکار میکنی با بارداری وضعیتت چجوره ؟ رفتی سونو ؟

2706