2733
2734
عنوان

سوراخ کردن گوش درد داره؟

25866 بازدید | 41 پست

من گوشم حساسه گوشوارع سنگینی میکنه واسش

گفتم دوتا سوراخ بزنم وزنش کمتر میشه

ولی میترسم درد داشته باشه

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

دردش یه لحظه س.بعد چندروز یه کوچولو درد داره (مث جای آمپول)و خوب میشه

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

غضروف یکم درد داره فقط

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
خب گوشواره سبک بخر

انقد حساسه کههه کوچولو کوچولو هم باشه نمیشه

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
2738

نه بابا دردش اندازه اینه ک یکی یهویی بشگونت گرفت ولی بعدش ی زره باد میکنه باید پماد چشمی آ بزنی تند تند چربش کنی زود خوب شه بعضی وقتا شاید عفونت کنه ولی اونم سریع خوب میشه بستگی داره ب بدنت دیگه

شریع گوشواره ننداز یه ماه اینا ک سوراخ کردی نخ بنداز تو گوشت و چرب کردنی نخو تکون بده

من ۶ تا سوراخ داره گوشم😆😆😆

من تو امضای هرکی صلوات یاسوره ببینم میخونم و لایکش میکنم🤗
دردش یه لحظه س.بعد چندروز یه کوچولو درد داره (مث جای آمپول)و خوب میشه

😢😢😢😢

نه بابا دردش اندازه اینه ک یکی یهویی بشگونت گرفت ولی بعدش ی زره باد میکنه باید پماد چشمی آ بزنی تند ...

پس باید بعد از عقدم بزنم 😂

من سه تا کردم گوشواره حلقه ای کوچیک بنداز راحته اذیت نمیکنه

گوشم شدید حساسه حتی به حلقه ای

گفتم ازین گوشواره عا هست نخیه اسمشو بلد نیستم ازونا بزنم که سبکه

2706