2733
2739
عنوان

باردارم ولی.....

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 36 پست
الان دوقلو بارداری یا نه؟

نه عزیزم. خیلی تحقیق کردم گفتن چون مشکلی نداری مصرف قرص فقط برا دوقلو رو اصلا پیشنهاد نمیکنیم. چون شاید دقلو گیرت نیومد و از اونطرف کیست دار شدی. بعد برا همون یه دونه بچه باید بدویی دنبال دوا و درمون تا کیستت برطرف بشه. اخه مصرف داروها احتما کیست دار شدن رو خیلی بالا میبرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سومیم توراهه  مادرشوهرم میگه نمیشه سز بشی ببندی  سه تا خوبه دیگه😑😑😑😑 فکر جیب پسر ...

جاریم یه روز بهم گفت مادرشوهرم پسرمیخوادانشاالله این پسربشه منم بهش گفتم حالا هرچی خونه به اون نوه هایی که پسرشده انددادندبه دخترای من جهیزیه به جاش ندند

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
جاریم یه روز بهم گفت مادرشوهرم پسرمیخوادانشاالله این پسربشه منم بهش گفتم حالا هرچی خونه به اون نوه ه ...

😁😁😁

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2728
😁😁😁

آخه مامیخوای بچه رابزرگ کنیم دیگران حتی تاجنسیتش رامیخواندنظربدند بعدهم اگه حرفی نزنی اززبونت میگندخودش توست داشت مثلا پسربشه وحالااگه سومی راخواستی بیاری میگندگذاشته بارداربشه تاپسرگیرش بیاد یه جاریام دوتاپسرداشت سومی راکه باردارشدهمه گفتندبه امیددخترگذاشته بارداربشه

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
آخه مامیخوای بچه رابزرگ کنیم دیگران حتی تاجنسیتش رامیخواندنظربدند بعدهم اگه حرفی نزنی اززبونت میگندخ ...

واقعا همینه 

گفتم خوبه دوتاش داشتم وگرنه مادرشوهرم همینارو میگفت😒😒😒

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

مادرشوهر یکطرف خواهربرادرای ادمم کار دارن حرف می زنند😥😥