2733
2739
عنوان

نمیدونم باردار بشم یا نه؟

273 بازدید | 12 پست

من 29 سالمه و کمتر از دوساله ازدواج کردم. اخلاق همسرم دستم اومده و باهم خوبیم. اونم 30 سالشه.

مرد خوب و اهل زنوگی ای هست خیالم ازش تقریبا راحت شده...دوست دارم بچه دار شم ولی ازطرفی دوست دارم فعلا دوتایی باشیم حوصله شو ندارم. از طرفی همسرم هی گفت درس میخونم و دیگه نمیخونه. خودم بعد از امتحان جامع دکتری ام که ابان بعده میتونم باردار شم. 

نمیدونم چیکار کنم؟ 

خودم و همسرم شاغلیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واااااااااااااااا تو این زمونه ام مگه باردار میشه ادم.گرونیو بدبختی و گرفتاری.خخخخخخخخخخخخ

الان خانم ها میان بهت اینو میگن....خودت شرایط زندگیتو بهتر میدونی ولی از نظر سنی سنت داره بالا میره.بنظر م برا بارداری اول بعد سی سال دیره.

عزیزم زیاد خوب نیس فاصله ی خیلی زیاد سنی با بچت،بعد از 35سالگی ب بعد بارداری سخت میشه،ب نظرم با یه ماما صحبت کن،ولی اگه میخوای بچه بدنیا بیاری و بعدا سرش منت بزاری ک بخاطر تو موقعیتامو از دست دادم،فعلا ک بچه نخواه و دنبال کارات برو 

2738

اگر هم تصمیم به بارداری نداری فعلا آزمایشها رو انجام بده هم خودت هم شوهرت که اگر مشکلی باشه تا موقعی که دلت بچه خواس درمان بشه نه اینکه دلت بکشه و تازه گرفتار دکتر بشی

البته که ایشالا هیچی نباشه ولی چون خودم تجربه دارم گفتم

باردارا اینجا هستن ؟ سوالی دارم

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
اگر هم تصمیم به بارداری نداری فعلا آزمایشها رو انجام بده هم خودت هم شوهرت که اگر مشکلی باشه تا موقعی ...

مرسی گلم. یه سری اردیبهشت ازمایش دادم مشکلی نبود ولی شهریور دچار تنبلی شدم ولی کم. قرص خوردم ورم و... کم شد. اگه بخوام پاییز سال بعد اقدام کنم از عید میرم خحت نظر واسه قرص و.. که خیالم راحت شه

واااااااااااااااا تو این زمونه ام مگه باردار میشه ادم.گرونیو بدبختی و گرفتاری.خخخخخخخخخخخخ الان خان ...

سرهمین دودلم میگم سنم بالا بره باردار نشم چی؟!  هر زوجی میبنم 5 سال یا بیشتر بدون بچه باهمن ها اینقدر دوس دارم ... ولی از طرفی میترسم چون سابقه تنبلی تخمدان تو خانواده ام هست

عزیزم زیاد خوب نیس فاصله ی خیلی زیاد سنی با بچت،بعد از 35سالگی ب بعد بارداری سخت میشه،ب نظرم با یه م ...

ت  فامیلمون خیلی داریم بالای سی بچه دار شدن مشکل هم نداشتن