2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=694147&slug=قانون-جذب-و-شکر-گزاری-و-رسیدن-به-آرزوها-خدای-بی-نهایت-مهربانی-در-کنارت&postId=77097398

این تاپیک راجبه قانون جذبِ یه سر بزنید امیدوارم مفید باشه❤

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
نه تو سایت زیاد میزنن

من خیلی راجب این قانون خوندم

کتاب شکرگذاری

دولت عشق

۴ اثر فلورانس

حضور در مدار صفر

این قانون و روش های جذبی که میگن هیچ ریشه و منبع درست و حسابی نداره

پر از تناقضه

بیشتر به ی ایده ی تجاری شبیهه که بتونن باهاش پول در بیارن همین

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
2728
فوزيه جون اين تاپيك مال چند سال قبله اما اميدوارم جواب بدي چطوري همسرتو جذب كردي؟

سلام عزیزم.ببین من کلا ازدواج رو جذب کردم نه شخص خاصی رو.چطوری؟با رویاپردازی.اون زمان خیلی دوست داشتم ازدواج کنم و شرایطش رو هم به دلایلی نداشتم.

البته الان اصلا به رویاپردازی قانون جذب علاقه ای ندارم و به بینش جدیدی رسیدم.

یا رفیق
سلام عزیزم.ببین من کلا ازدواج رو جذب کردم نه شخص خاصی رو.چطوری؟با رویاپردازی.اون زمان خیلی دوست داشت ...

سلام عزيز دلم

ممنونم ك جوابم رو دادي

اين مسير جذب هم از يه جايي به بعد تموم ميشه و انسان به آگاهي هاي بيشتري ميرسه قطعا 

يعني الان قانون جذب رو انكار ميكنيد و قبولش نداريد يا صرفا آگاهيتون بيشتر شده؟

من هم دنبال شخص خاص نيستم اصلا و اتفاقا دعا دعا ميكردم شما بهم بگيد ك شخص خاصي نبوده و كسي مطابق معيارتون بود

ايشون چقدر شبيه اون كسي ك ميخواستين شد ؟! و چقدر زمان برد به زندگيتون بيا 

2738
سلام عزيز دلم ممنونم ك جوابم رو دادي اين مسير جذب هم از يه جايي به بعد تموم ميشه و انسان به آگاهي ...

چرا قانون جذب رو قبول دارم از این دیدش که همه چیز انرژیست و حال خوب مساوی با اتفاقات خوب و ...

ولی تکنیکهای خیالبافی برای آینده،عبارات تاکیدی،مثبت اندیشی مصنوعی و امثالهم رو قبول ندارم.

الان طرفدار بینش اکهارت توله هستم

یا رفیق
سلام عزيز دلم ممنونم ك جوابم رو دادي اين مسير جذب هم از يه جايي به بعد تموم ميشه و انسان به آگاهي ...

زمان دقیقش  یادم نیست ولی زیاد طول نکشید. من آدم آروم و درونگرایی هستم و میخواستم که همسرم اینطوری نباشه که همین هم شد.در مورد پول و تحصیلات هیچ تخیلی نکردم.

یا رفیق
چرا قانون جذب رو قبول دارم از این دیدش که همه چیز انرژیست و حال خوب مساوی با اتفاقات خوب و ... ولی ...

😍🤌🏻شما الان رسيدي به اصل ماجرا

بينش اكهارت توله و كتاب نيروي حال قشنگترين توصيف جذب هست

كامنت هاتونو فكر كنم ديده بودم تو يكي از تاپيكاي ديگه كه گفته بودين جذب صد در صد وجود داره ولي ديگه قبول ندارم روياپردازيو

خوشحال  شدم ك شنيدم الان اگاهيتون به اين درجه زيبا رسيده

زمان دقیقش  یادم نیست ولی زیاد طول نکشید. من آدم آروم و درونگرایی هستم و میخواستم که همسرم اینط ...

واقعا فكر ميكنيد اون زمان قانون جذب معجزه كرد ؟! مثلا منم الان شرايط ازدواج رو از لحاظ خانوادگي ندارم

از لحاظ منطقي بخواي حساب كني نميشه

ولي با خودم ميگم نكنه نتيجه جذبه يا تصادف مثلا همينكه زده و يهو براي شما شده

سوالي ك هست اينه ك چرا پس قبلش ك از جذب استفاده كنيد رخ نميداد

و اين گفتگو هاي ذهني من ك دائم هستن..

واقعا فكر ميكنيد اون زمان قانون جذب معجزه كرد ؟! مثلا منم الان شرايط ازدواج رو از لحاظ خانوادگي ...

من میدونم جذب بوده.چرا؟چون از بچگی بچه غمگین و رویاپردازی بودم و متاسفانه جذبهای منفی هم داشتم.دقیقا عین صحنه هایی که در ذهنم پرورش میدادم در واقعیت دیدم

یا رفیق
2706