2733
2734
عنوان

وسایل مورد نیاز ساک نوزاد و مادر

422 بازدید | 32 پست

سلام. من 37 هفته و 3 روز هستم. میخام بدونم توی ساک نوزاد و ساک خودم چه چیزایی باید بذارم. میترسم چیزی رو فراموش کنم. ممنون میشم راهنمایی ام کنین

من همه چی رو بیمارستان داد چیزی نبردم 

فقط موقع ترخیص قنداق فرنگی آوردم 

سلام دوستان نی نی یار زحمت کشید منو ترکوند منم با کاربری جدیدم اومدم چون دلم تنگ شده بود نمیدونستم جواب بعضيارو ندم برگشتم😊😊😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من همه چی رو بیمارستان داد چیزی نبردم  فقط موقع ترخیص قنداق فرنگی آوردم

منم

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
2731
2738

دودست لباس برای بچه پوشک هم برای خودت هم بچه پتو دستمال خشک کن و دستمال مرطوب 

یه شونه هم ببر موهاتو بعداز زایمان شونه کن من که یادم میاد موهامون بعداز زایمان نمیدونم چرا وز زده بود و خنده دار روسری یه سره سرم میکردم😊

سلام دوستان نی نی یار زحمت کشید منو ترکوند منم با کاربری جدیدم اومدم چون دلم تنگ شده بود نمیدونستم جواب بعضيارو ندم برگشتم😊😊😊

برا نوزاد پتو دور پیچ،قنداق فرنگی،دو دس لباس کامل ،شیشه شیر،کلاه، جوراب،دستمال مرطوب،پوشک،وازلین یا پماد پیشگیری از سوختگی

برا خودت ،یه دس لباس کامل با کفش میزاری کا خواستی مرخص بشی شوهرت بیاره،عقد نامه و شناسنامه هاتون رو هم دم دست بزار و دفترچه بیمه

برای نوزاد لباس پوشک کلاه و پتو یه قنداق هم پیشتون باشه برای خودت یه دست لباس. لباس زیر نوار بهداشتی فکر کنم همینا کافیه 

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
2706