2733
2734
عنوان

چند وقت یه بار زنگ میزنین؟

497 بازدید | 62 پست

خونواده شوهرتون میگم.

خونواده شوهرم باهامون ۴ ساعت فاصله دارن هیچوقت نشده به من زنگ بزنن همش به شوهرم زنگ میزنن ، دیروز شوهرم بهم گفت توچرا یه زنگی نمیزنی حالشونو بپرسی هبچی نگفتم ولی اصلا دوس ندارم من زنگ بزنم وقتی که هیچوقت نشده به من زنگ بزنن حالمو از شوهرم میپرسن 

از یه طرف هم اصلا دوست ندارم صداشونو بشنوم😅😅

زنی که به خود عطر نزند آینده ای ندارد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ وقت یه بار😂شوهرت خودش به خانواده تو زنگ میزنه؟

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2731

خب زنگ نزن

زور که نیست

من زنگ نمیزنم، مگر اینکه کاری داشته باشم باهاشون...یا دعوتی جشنی چیزی بخوام دعوتشون کنم

کسی که زنگ بزنه حالتو بپرسه...تو هم باید زنگ بزنی .

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
2738

من هنوز شوهر نکردم

ولی مناسبتا همیشه تبریک میگم به مامان دوست پسرم😁

اونم متقابلا😁

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
من قبلا زیاد تماس میگرفتم ولی دیگه اصلا زنگ نمیزنم چون خواهرش چند بار به گوشی برادرش زنگ زد منم احسا ...

دقیقا خانواده ی شوهر منم همیشه به گوشی اون زنگ میزنن

اوایل که بچه ها کوچک بودن و بیشتر روز رو میخوابیدن...زنگ میزدن بیدار میشدن.

شوهرم بهشون گفت دیگه خونه زنگ نزنین ، مخصوصا ظهر تا عصر که خودمون هم خوابیم.

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
2706