2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب حتما تو نگاهش جذاب نیستی مثلا وقتی بغلش میکنی لباسای رنگا رنگ بپوش تل بزن تو موهات چ میدونم یه کمی براش جلف باش تا به چشمش بیایی 

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
یعنی چیی به اونا نگاه میکنه خووو  صداش میکنی سرشو بر میگردونه

یعنی هرچی باهاش بازی میکنم نگاهم نمیکنه

نارس بدنیا اومده بچم

چشاشم یخورده انحراف داره که گفتن تا 6 ماه باید خوب بشه

2738
یعنی هرچی باهاش بازی میکنم نگاهم نمیکنه نارس بدنیا اومده بچم چشاشم یخورده انحراف داره که گفتن تا 6 ...

کم کم خوب میشه نگران نباش

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
میترسم اوتیسمی باشه...

چن هفته به دنیا اومد؟

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
مورد مشابه دیدین شما؟

بخاطر همون نارس بودنو انحراف چشمشه حتما بد به دلت راه نده

2706