2737
2739
من پارسال یه سقط داشتم بعدش جلوگیری کردم بعد دوماه باردار شدم

ب سلامتی عزیزم ایشالا ک خارج رحمی نیس حتما پیش یکی دوتا دکتر دگ هم برو

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دکترم  اول مشکوک شد به خارج رحم تو نزدیک ٥ هفته سونو  کرد فک کنم اسم سونوه داپلر بود . 

برو پیش دکتر دیگه شاید بهتر کمکت کنه. خارج از رحم خیلی بده. اگر لولت پاره بشه خیلی خیلی بده. 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 

من درد نداشتم فقط بتات دیر بالا میرفت. سونو هم نشون نمی داد دکتر هی می گفت عادیه که یه روز چنان درد وحشتناکی گرفتم که از شدت درد بیهوش شدم

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
2740
من دکترم  اول مشکوک شد به خارج رحم تو نزدیک ٥ هفته سونو  کرد فک کنم اسم سونوه داپلر بود .& ...

همینکارو میکنم خیلی میترسم یه مشکل دیگه به مشکلات بارداریم اضافه بشه 😢

خدایا خودت مواظبش باش

هیچ نگران نباش. به نظرم فقط دکترت را عوض کن. یه جور زن باردار را تو دو راهی گذاشته و مبهم کرده کارتا. 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
من درد نداشتم فقط بتات دیر بالا میرفت. سونو هم نشون نمی داد دکتر هی می گفت عادیه که یه روز چنان درد ...

منم دقیقا میترسم به این روز بیفتم

خدایا خودت مواظبش باش
هیچ نگران نباش. به نظرم فقط دکترت را عوض کن. یه جور زن باردار را تو دو راهی گذاشته و مبهم کرده کارتا ...

اره اخه من چه جوری صبر کنم تا یکشنبه

خدایا خودت مواظبش باش
من بعد ۴ روز تاخیر بتام ۲۶ بود دو روز بعدش شد 85 دو روز بعدش شد ۲۷۶ دکترم میگه احتمالا خارج رحمیه ا ...

دکتر بی خودی نگرانت کرده من که فکر میکنم خارج رحمی نیست و بتات داره میره بالا دو هفته صبر کن بعد برو سونو ببین داخل رحمه یا خارج رحمه 

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤
دکتر بی خودی نگرانت کرده من که فکر میکنم خارج رحمی نیست و بتات داره میره بالا دو هفته صبر کن بعد برو ...

خودش گفت تا یکشنبه صبر کن ولی این تیر کشیدن پهلوم خیلی ترسوندتم

خدایا خودت مواظبش باش

استارتر عزیزم اولا مبارک باشه تبریک میگم

ثانیا بتات روند بالاروی خوبی داره ببنظر منکه نرماله.

منم تو شرایط تو بودم از ترس 3بار آزمایش و سه بار سونو رفتم.بنظرم یکشنبه یک سونو واژینال برو.توی سونو واژینال بتا هرچقدر پایین باشه چیزی تو لوله باشه مشخص میکنه.اگه درد یا حالت تهوع بهت دست داد سریع خودتو برسون دکتر.اگه درد نداری تا یکشنبه صبر کن.اگه خدایی نکرده خارج رحمی باشه و بتا زیر 1000باشه آسیبی به لوله وارد نمیشه.خارج رحمی با درد شدید همراهم و گرفتگی عضلات.

توکل به خدا کن انشالله اگه این بچه عمرش به دنیا باشه واست میمونه.نگران نباش.

گر نگهدار من آن است که من میدانم،،،،

شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد،،،،،

واست صلوات فرستادم

خدایا شکرت   
2706