2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعد ۴ روز تاخیر بتام ۲۶ بود دو روز بعدش شد 85 دو روز بعدش شد ۲۷۶ دکترم میگه احتمالا خارج رحمیه

اخه اندومتریوز دارم و سمتی که کیست دارم پهلوم درد میکنه 

دکتر گفته با بتای ۲۰۰ چیزی تو سونو معلوم نیست باز دوتا ازمایش برام نوشته که تا شنبه هفته اینده انجام بدم اما میترسم دیر شه لوله ام بترکه 😭

خدایا خودت مواظبش باش
2728

من .تکرر ادرار شدید با خونریزی کم ودرد شدید پهلو بود 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
من بعد ۴ روز تاخیر بتام ۲۶ بود دو روز بعدش شد 85 دو روز بعدش شد ۲۷۶ دکترم میگه احتمالا خارج رحمیه ا ...

من بتا و ...حالیم نمیشه. چون من نمی دونستم باردارم. بیست روزم خونریزی داشتم. سریع عمل کردم. چند وقتته؟

منو نفرستاد سونو گفت بتات خیلی پایینه باید ۲۰۰۰ بشه که چیزی معلوم باشه

صبر کن نترس اگه خیلی دردش شدید شد سریع برو بیمارستان اگه قابل تحمله تحمل کن.شاید دردت به خاطر کیست باشه

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
صبر کن نترس اگه خیلی دردش شدید شد سریع برو بیمارستان اگه قابل تحمله تحمل کن.شاید دردت به خاطر کیست ب ...

نمیدونم واقعا دگترم میگه فعلا بتات پایینه نمیشه درست تشخیص داد خیلی میترسم که دیر شه نمیخوام به پارگی لوله برسه 😢

خدایا خودت مواظبش باش
شماها عمل شدین یا با آمپول رفع شد ؟

عمل نشدم با شیاف رد شد بتا از ۸۰ رسید به صفر

2706