2737
2734
عنوان

مامانم همههه چیو به خالهام میگع

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 35 پست

مامان منم میگه ولی من مشکلی ندارم با خاله هام راحتم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
چکارمیشه کرد هرچی بهش میگم گوش نمیده امار جز ب جر کارامو دارن 

الان گفتم مامان نگو

میگه نه بااااباااا ا حواسم هست 😂😂😂😂

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان گفتم مامان نگو میگه نه بااااباااا ا حواسم هست 😂😂😂😂

خخ الهییی

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد

ببسن مال ما اینجوریه : مثلا خانم پسر خالم به پسرخالم میگه که داماد خالش پررو بازی دراورده ، بعد من ایران نیستم ولی مثلا این جمله ساعت دو بعد از ظهر از دهن این خانمه خارج شده و پسرخاله میاد به مامانش میگه بعد ساعت شده دو و ربع، منم میدونم حتی. 

2731

عزیزم خواهرن دیگه.خودتم اگه خواهرداشته باشی صددرصد حرفاتو بهش میزنی خصوصا بعدازدواج.......دخترای خواهر منم همیشه شاکی هستن به خواهرم میگن چرا همه چی رو به خاله میگی اونم چن وقته دیگه نمیگه

مامان منم یه چیزی به من میگه به خواهر و زن داداشم یه چیزه دیگه وقتی من و خواهرم و زن دادشم یه جا جمع میشیم حرف که میوفته من میگم مامان اینجوری میگه  زن دادشم و خواهرم میگن نه بابا فکر میکنن من دارم دروغ میگم چون اونا دونفرن حرف هردوشون یکیه ولی من تنهام بخاطر همین خیلی از دست مادرم دلخورم که منو همش پیش اینا ضایع میکنه 

الان گفتم مامان نگو میگه نه بااااباااا ا حواسم هست 😂😂😂😂

صددرصد فقط امشب را حواسش هست فردا صبح میگه 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2740
صددرصد فقط امشب را حواسش هست فردا صبح میگه 

ارهه 😂😂😂

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
خاله ته عیب نداره دشمنت نیست که ابجی مامانت مانتت باید با یکی درد دل کنه دیگه نمی شه بریزه تو دلش

بعضی خاله ها از ۱۰۰ تا دشمن دشمن ترن🤦‍♀️

دور از جون استارتر خاله ی من شب عقدم به یکی دیگه از خاله هام و دختراش گفته بود این زندگی کن نیست سر ۱سال طلاقشو میندن حالا ببین کی گفتم😊

یا وقتی سقط کردم تو جمع برگشت گفت خاااک تو سرت نتونستی یه بچه رو نگه داری؟این در صورتی بود که ۲تا دخترای خودش سال پیشش سقط داشتن😏

واسه خرید جهازم همش به مامانم میگفت اوووووه چقد چیز اضافه خریدی،فلانچیزو نخر اینو نخر اونو نخر...😳

از ته دلم میخوام خدا به همه ی چشم انتظارا معجزشو نشون بده🙏

تازه مامانم با خاله هام یه گروه جدا تشکیل دادن اسمش را هم گذاشتن اتحاد5خواهر از موقع ای که این گروه را زدن ما اطرافیان بیچاره شده ایم راهی نیست گروه شون را بپوکونم 😂

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

وایییی خدایا ب زود خندمو گرفتم ک شوهرم بیدار نشه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عاخه مامانی هم هست ک حرفی ب خواهراش نزنه!؟بنظرم اکثر مادرا همینن.اونجاش عادم حرصش میگیره ک میگیم نگییییی هاااا!! با ناراحتی میگه تف تو روت بیاد مامان من کی گفتم!؟😠

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2706