2733
2734
عزیزم ینی چی ازت جداشه بخاطر موهات😳این چه فکریه  اینهمه زن نازیبا با همسرای خوشگل ،اینهمه زنی ...

همسرم درحدجنون دوسم داره..خیلیییی...خیلییییم ازم راضیه..بدون من تحمل نداره۱ساعتو بگذرونه...اماخب بلاخره ظاهرم مهمه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی رشته اش پزشکی نیست...گاهی میگم شاید بلاخره دارو ریزش مو کشف بشه...اخه یه بارتلویزیون اعلام کرد ژن ریزش مو کشف شد..و دارویی ک واسه آرتروز یا رماتیسمه موثر بوده واسه ریزش مو...امافعلا در حد آزمایشگاه نتیجه گرفتن...نمیدونم.

همسرم درحدجنون دوسم داره..خیلیییی...خیلییییم ازم راضیه..بدون من تحمل نداره۱ساعتو بگذرونه...اماخب بلا ...

برو دکتر و تحت نظر دکتر کاراتو کن 

دکتر طب سنتی هم برو

مطمین  باش نتیجه میگیری شک نکن 

خوشبخت باشین و چشم بد ازتون دور

2731
خب پس چراخیلی هارومیشناسم که چندتاهم بچه دارن موهاشون به کلفتی مچ پاهاشونه.فکرنکنم یه تارهم ازش کم ش ...

من برات مثال نقص آوردم، بیشتریا اینطوری نیستن،تو به اون عده معدود فک نکن خودت اذیت میشی

من برات مثال نقص آوردم، بیشتریا اینطوری نیستن،تو به اون عده معدود فک نکن خودت اذیت میشی

مرسی بخاطر حرفاتون...میشه بهم درخاست دوستی بدین؟یا من بدم؟؟ک هروقت دلم گرفت باهاتون حرف بزنم؟؟؟اشکال نداره؟

کلیپس متحرک یا همون اکستنشن موقت استفاده کن تازمانی که موهای خودت پرشه

نه الان موهام بلنده.کف سرمم اصلا خالی نیست...من نگران آیندم..مثلا۲سال دیگه..۳سال دیگه

بخدا داری ناشکری می‌کنی... تو از تقویت کننده هایی گفتم استفاده کن موهات هیچیش نمیشه و رشدش روز به ر ...

میرم میخرم..ازاین آمپولها ک میشکنن رو سر و....حتما میرم..