2737
2734

خودم دوست دارم طبیعی بشم ولی جنین بریچ هست میترسم وااای خیلی میترسم همی پیش لباس های دخترم میشینم گریه ام میگیره میگم میتونم خودم لباساتو تنت کنم؟؟؟

حالم اصلا خوب نیست اصلاااااا

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نه عزیزم.کمی استرس طبیعیه.تازه قبل از سزارین ولی عکس و آزمایش میگیرن اگه اشتباه نکنم و بر اساس همونههمونها روند زایمان پیش میره منظورم اینه ک بی گدار به آب نمیزنن

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست... 
خب اگه بریچ بمونه که سزارین میشی

دوست ندارم سزارین بشم

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

😅منم مثل توبودم بچمم بریچ بودموقع رفتن به اتاق عمل به شوهرم گفتم من که میمیرم تومواظب دخترم باش😅

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
عزیزم میدونی روزانه چند تا زن زایمان میکنن و هیچ اتفاق بدی نمیوفته

دارم از ترس دیونه میشممم

من سردختراولم این فکرارو میکردم دقیقا بعدم که افسردگی گرفتم بعدزایمان.ازالان بخوای این فکرارو بکنی افسردگی میکنی.گرچه الانم هرچی به زایمانم نزدیکترمیشم ترسم بیشترمیشه وبازاین فکرارو میکنم ولی فوری خودمو مشغول یه کاری میکنم

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
2706