2733
2734
عنوان

یه سوال من عروس بدی هستن ایا؟؟؟؟؟

445 بازدید | 28 پست

بچه ها الان تاپیک اون خانوم و خوندم که میگفت شوهرم میخواسته بره بیمارستان پیش پدرش و من نذاشتم و خلاصه دعواشون شده .....

منم پدر شوهرم در ماه دو هفته تنهاست یعنی یه برادر شوهر مجرد دارم که دو هفته نیست من فقط هرررررررر روز ناهار میبرم یعنی غذا با هم میخوریم بعدش میام بالا ولی اگه شوهرم بخواد زیادی پیش باباش بمونه دعوامون میشه اینم بگم اگه مهمونی هم واسش بیاد  میاد من وصدا میزنه و منم مجبورم که برم .

یعنی کار منم بده ؟؟؟

عزیزم شما خیلی هم خوبی

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

واقعا پدر همسرشون بیمارستان بودن و

ایشون اجازه ندادن  همسرشون برن کنار پدرشون ؟؟؟؟

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

نمیدونم ولی با چیزایی که اینجا میخونم یه ترسی دارم همیشه 

پیر شم بچه دار شم تنها باشم زن یا شوهر بچه م اجازه نده بیاد پیشم 😐 این فکر داره دیوونه م میکنه

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

بنظرم عزیزم خودتو جای همسرت بزار وببین تو شرایط مشابه چه توقعی از همسرت داری

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706