2737
2739
یه چند وقتیه نماز نمیخونم متاسفانا

خب دختر خوب میدونی چه چیز ارامش بخشی از دست دادی .بخون نمازتو ودعا خوندنم خوبه من ویس مداحی توسل دارم دلم میگیره میخونم دعاشو ویسم گوش میدم

این تیکرم نشونه توکل ب خدای بزرگمه خدایا مرسی که بهم میخوای یه بچه سالم بدی .خدایا امیدم فقط به تو که کمکم کنی باردار بشم . رب هبی لی من لدنک ذریه طیبه انک انت سمیع
نمیشه مثلا وقتی عزیزی روازدست میدی چطورمیشه بی خیال بود

کم کم میشه

از سر خودت بازش کن

یادش میفتی سرت رو یه جا دیگه گرم کن

منم همینم ... فراموشش نمیکنم یعنی نمیشه ولی روزی هزار بار از سر خودم بازش میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید سرت شلوغ بشه حواستو پرت کنی وقتی برای فکرکردن باقی نمونه  کلاسهای مختلف برو  یا برو س ...

منم واسه خودم کلی برنامه میچیدم ولی دکترم گفت تو با اینکارات از غم و استرس فرار میکنی و درست نیست گفت باید وایسی غم رو درک کنی و بپذیری و رد شی و استرسم منشا و راه حل درست براش انتخاب کنی ....نمیدونم حالا 

منم اینطوری ام دارو مصرف میکنی؟؟

اره دارو برام نوشته 

دیس تایما تشخیص دکتر بود  یک رده از افسردگی هست  

وای چ دکتر محشری بود  با نگاه مشکلمو تشخیص داد 

حتما ی روانپرشک برو 

2731
باید تو چن تا واکنش عکس العمل نشون ندین دیگه خودبخود تو ذهنتون دیفالت میشه و اینم بکنید ملکه ی ذهن ...

منم بدترین شکل یه چیز ودر نظر میگیرم 

این تیکرم نشونه توکل ب خدای بزرگمه خدایا مرسی که بهم میخوای یه بچه سالم بدی .خدایا امیدم فقط به تو که کمکم کنی باردار بشم . رب هبی لی من لدنک ذریه طیبه انک انت سمیع
2738
منم واسه خودم کلی برنامه میچیدم ولی دکترم گفت تو با اینکارات از غم و استرس فرار میکنی و درست نیست گف ...

ببین من خودم سالهاست دارم‌به غصه هام فکرمیکنم و اصطلاحا باهاشون روبه رو شدم  ولی هیچ دردی ازم دوا نشد بلکه هرروز بدتر از دیروز شد حالم 

ولی چند روزه بیخیالم خداروشکر بهتر شدم   کلا سعی کن هیچی برات مهم نباشه 

2706