2733
2734
عنوان

بوقلمون شکم پر

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 41 پست
نوش جان

هنوز که نخریده. اگر خرید فردا درست میکنم. 

مواد داخلشم گردو و برنج نیم پز شده. و آلو بخارا و زرشک یا کشمش و پیاز داغ میریزم. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه کریسمس؟

حالا کی از کریسمس حرف زد😞

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

من تو قابلمه درست میکنم شب قبلش میزارم تو نمک و اب لیمو زرچوبه و دوتا پیاز.فرداش درمیارم میزارم چند دیقه ابش بره میندازمش تو قابلمه که نصفش رو پر روغن داغ و یه تیکه چوب دارچین و چندتا برگ بو.ه پیچشم کم میکنم یه ساعت بعد هم اون طرفش میکنم میزارم یه ساعت دیگه با روغن بپزه.داخل شکمش گردو سبزی محلی الو قیسی کشمش میریزم

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
2740
خب مخصوص کریسمسه

کریسمس که مال ما نیست مال اوروپاس

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
بوقلمون اول با پیاز بزرگوچندتا حبه سیر مقداری زنجبیل ودارچین بجوشان دوتا قل خورد یه کف میاد روش اون ...

مرسی

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
من تو قابلمه درست میکنم شب قبلش میزارم تو نمک و اب لیمو زرچوبه و دوتا پیاز.فرداش درمیارم میزارم چند ...

فکر کنم اینطوری خوب بشه

کریسمس که مال ما نیست مال اوروپاس

اینقدر افسرده ایم که هر چیزی که باعث شادی باشه خوبه.... 

البته الان ایرانیا شدیدا به فرهنگ امریکا علاقه نشون میدن..مثل هالویین که همه جشن میگیرن ولی مخصوص امریکاست

2706