2737
2734
عنوان

بوقلمون شکم پر

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 41 پست
اینقدر افسرده ایم که هر چیزی که باعث شادی باشه خوبه....  البته الان ایرانیا شدیدا به فرهنگ امر ...

ای بابا ما که انقد گیر و گرفتاری داریم که تولدمونم جشن نمیگیریم چه برسه به این چیییزااا

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر ایشالله غذات خوب بشه میخواستم بدونم گوشت بوقلمون کیلو چنده؟

ممنون ..امروز میرم سفارش بدم ..میام میگم

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2731
ای بابا ما که انقد گیر و گرفتاری داریم که تولدمونم جشن نمیگیریم چه برسه به این چیییزااا

همه گرفتاری دارن..... سعی کن وقت بزاری روحیه ات بهتر میشه.....یشالله همش حل بشه عزیزم

همه گرفتاری دارن..... سعی کن وقت بزاری روحیه ات بهتر میشه.....یشالله همش حل بشه عزیزم

یه دست که صدا نداره تنهایی که نمیشه آدم باید شوهرشم اینکاره باشه نه که مث شوهر من یه تبریکم نگه تولد رو

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
یه دست که صدا نداره تنهایی که نمیشه آدم باید شوهرشم اینکاره باشه نه که مث شوهر من یه تبریکم نگه تولد ...

آخی..عزیزم...

استارتر ایشالله غذات خوب بشه میخواستم بدونم گوشت بوقلمون کیلو چنده؟

بوقلمون درسته کیلویی 22400 بود.... هر کدوم حدود 10 کیلو میشه 224 هزار تومن

2740
بوقلمون درسته کیلویی 22400 بود.... هر کدوم حدود 10 کیلو میشه 224 هزار تومن

۱۰ کیلو که خیلی زیاده واس شکم پر

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.
اره... البته حدود 10 نفریم..اکثرا هم برنج نمیخورن!

عزیزم واسه ده نفرم ده کیلو خیلییه بنظرم حیفه همون مرغ شکم پر بزاری بهتره .یا بوقلمون رو تکه کن یه چیز دیگه باهاش بپز که مقداریش خام بمونه و بزاری فریزر ولی بخوای ده کیلو درسته درس کنی خیلی میشه احتمالا نپزه

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.
عزیزم واسه ده نفرم ده کیلو خیلییه بنظرم حیفه همون مرغ شکم پر بزاری بهتره .یا بوقلمون رو تکه کن یه چی ...

میخوام ظاهرش خوب باشه.. راستش شوهرم هوس کرده بود به مامانم گفتم بعدش شوهرم زنگ زد به مادرم گفت خودم میخرم میارم شما زحمت پختنشو بکشید فقط..مادرم خوب درست میکنه.... بقیه اش رو هم ریش ریش میکنیم سالاد الویه ی ساندویچ یا پیتزا میکنیم.... نمیزارم هدر بشه