2752
2734
عنوان

بچه ها بی بی چک از چه زمانی درست نشون میده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام بچه ها من فردا روز موعدمه اما انگار اصلا حالتهای پری هم در وجودم نیست فقط نفخ دارم و همش خوابم میاد و سنگین و بی حوصلم تکرر ادرارم که واااای امونمو بریده بنظرتون وایسم فردا بی بی بزنم یا همین امروز بزنم؟کم طاقتم البته 

الهی که ۹ ماه دیگه بغلم باشی 
2731

توصیه دارم ولی

کلا بی خیال شو

بنا  رو بر این بگذار که حداقل 5 6ماه ممکنه طول بکشه تا باردار بشی

اینطوری استرست کمتره و موفق تر میشی

نه بهش فکر کن نه  بی بی هی بزن

صبر کن اگه پری عقب افتاد اون وقت شک کن

متوجه سوالتون نشدم اما هردوبار که باردار شدم بعد دوروز عقب انداختن مثبت شد

مگه جواب بی بی چک به این که لقاح صورت گرفته بستگی نداره؟ پس در این صورت بدن اجازه نمیده تخمک دیگه ای از تخمدان ها خارج بشه(یعنی همون پریود)

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
مگه جواب بی بی چک به این که لقاح صورت گرفته بستگی نداره؟ پس در این صورت بدن اجازه نمیده تخمک دیگه ای ...

خوب بعد اینکه باردار شدم و بدن اجازه خون ریزی نداده جواب مثبت میشه دیگه

خوب بعد اینکه باردار شدم و بدن اجازه خون ریزی نداده جواب مثبت میشه دیگه

آهان دو روز از زمان شروع پریودتون گذشته بوده که بیبی چک مثبت شده.  من فک کردم گفتید دو روز بعد این که پریودم تموم شد جواب مثبت بود.شرمنده عزیزم وقتتو گرفتم

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
سلام بچه ها من فردا روز موعدمه اما انگار اصلا حالتهای پری هم در وجودم نیست فقط نفخ دارم و همش خوابم ...

کاری که من کردم و نزن که اگه الان نشون نده ناراحت میشی بزار 3 4 روز بعد از موعد پریودت

فک نمیکنم اما من خدا نیستم باز صبر کن ولی  علایم و دنبال نکن علایم برای ۷ هفته ب بالاس

اخه میدونی میخوام موهام رو رنگ کنم بعد میگن اگر باردار باشی برای بچه بده 

واقعا ؟

کاری که من کردم و نزن که اگه الان نشون نده ناراحت میشی بزار 3 4 روز بعد از موعد پریودت

عزیزم من فک کنم داره پری لعنتی میاد تمام حس های پری رو دارم حیف اونهمه بی بی چک که خریدم ۱۰ تا خریدم دیشب که هی بزنم هی اگه منفی بود بگم زود زدم اما نخیر انگار خدا نمیخواد که نمیخواد

الهی که ۹ ماه دیگه بغلم باشی 
2706