2733
2739
سؤال: اگر پسر و دختر هر دو شلوار و لباس زیر به تن داشته باشند و پسر با پیش آب خیس بشه احتمال حاملگی دختر وجود داره از طریق مالش آلت‌ها از روی لباس؟

پاسخ: برخی کارشناسان می‌گویند اگر لباس کاملاً آغشته به اسپرم شود و با واژن خانم در تماس قرار گیرد، احتمال بسیار ضعیفی برای باردار شدن وجود دارد. توجه کنید کاملاً آغشته به اسپرم! امکان رخ دادن چنین حالتی بسیار نزدیک به صفر است پس نگران نباشید.
۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

منم گفتم بهت ک 😂 گوش نمیدی

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂😂😂😂

خداروشکر جواب گرفتی 

دو هفتس همین تاپیکو تکرار میکنی 😉

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738
شما بودی گفتی قطع کاربریم نکنین ؟

بلع

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
منم گفتم بهت ک 😂 گوش نمیدی

مث چی ترسیدع بودم

اخه دختر انقد مثبت

2706