2737
2734
عنوان

اپیلاسیون و انتقال بیماریها

80 بازدید | 2 پست

سلام دوستان

میدونید اپیلاسیون یکی از راههای انتقال بیماریهای خطرناکی مثل HPV هست؟ 

متاسفانه تا الان در ایران، هر سالنی که کار اپیلاسیون رو انجام میده رفتم دیدم اصلا به موضوع بهداشت توجهی نمیکنن!!! برای همین گفتم در اینجا یه تاپیک تشکیل بدم و باهم صحبت کنیم و منم شرایطی که اپیلاسیون بهداشتی باید. داشته باشه بهتون بگم.

چطور؟ منکه اپیلاسیون واسه بکینی نمیرم. اما خوب دیدم که با کاردک چوبی یکبار مصرف انجام میدن🙄

بله ولی همون کاردک چوبی رو متاسفانه چند. بار استفاده میکنند و. چند بار در. مواد. میزنن در صورتیکه نباید. اینطوری باشه... بعضی وقتها هم با یه قاشق بزرگ که قبلا در مواد بوده مواد. رو میریزن توی لیوان یکبار مصرف که اینم غیر بهداشتی هست... برای قسمت بیکینی اصلا نباید از وکس معمولی که با کاردک و. پد هست استفاده بشه... برای قسمت بیکینی باید از هارد. وکس که بدون پد هست استفاده بشه... متاسفانه خیلی از اپیلاسیون کارها برای اینکه هزینه شون رو بیارن پایین و سود بی نهایت داشته باشن، با شیوه های غیر بهداشتی این حرفه رو. انجام میدن! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘