2737
2739
عنوان

تاخیر پریود و بارداری

21070 بازدید | 46 پست

دوستان سلام

من همیشه دوره هام مرتب و ٢٧ یا ٢٨ روزه است

ماه گذشته اقدام داشتم ولی نه تو روزای تخمک گذاری چون قمر در عقرب بود

قبل و بعدش اقدام داشتم و اینم بگم که اولین ماه اقدام بود که البته نصفه و نیمه بود

الان ۴ روز تأخیر دارم

آیا بیبی چک بزنم یا نه ؟! با این اوضاع احتمال بارداری هست یا نه؟!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بزن ضرر نداره

از این نگرانم تو یک هفته گذشته

پدر بزرگ همسرم فوت کردن و من همش کارای سنگین کردم

امروزم خونه ام مهمونی داشتم هم ناهار هم شام

یه چیزی شبیه خونه تکونی هم انجام دادم

یعنی کارایی که تو یکسال نمیکنم، تو این یه هفته انجام دادم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2740

اگر همیشه مرتب بودع احتمالش خیلی زیاده.الانم بی بس چک نشون میده بزن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
از این نگرانم تو یک هفته گذشته پدر بزرگ همسرم فوت کردن و من همش کارای سنگین کردم امروزم خونه ام مه ...

هیچ موردی نداره

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
از این نگرانم تو یک هفته گذشته پدر بزرگ همسرم فوت کردن و من همش کارای سنگین کردم امروزم خونه ام مه ...

بزن که اگر مثبت بود دیگه کار سنگین نکنی چون واقعا خطرناکه

واسه نی نی دار شدنم صلوات میفرستید؟ حالم بده دلم خیلی نی نی میخواد😔داره میشه یک سال

دوستان از اون روزی که باید پریود میشدم ولی نشدم

همش ترشحات بی رنگ دارم و حس پریودی

این نشونه چیه اگه میدونید؟!!!!!

خانمی من دیگه ماهرم ازین بابت ها

شما اگر دوسداری بفهمی ی بیبی چک بزن و خودتو راحت کن 

اگرم تحمل داری نزن تا۱۰روز بشه بعد مستقیم برو ازمایش خون

در ضمن برای بچه دار شد روزای تخمک گذاری بهتره و احتمال بارداری بالا تره وگرنه هر زمان اقدام کنی خدا بخواد میشه حتی روز بعد اخر پریود

یکبار هم خودش ی شانس بارداریه

ربطی ب تعداد اقدام نداره .فقط احتمال +بودن بالاتر میره

خدای مهربون مرسی که پناهمی
دوستان از اون روزی که باید پریود میشدم ولی نشدم همش ترشحات بی رنگ دارم و حس پریودی این نشونه چیه ا ...

گاهی بارداری گاهی پریودی

من خودم همه جوره علائمی داشتم و دیدم پس ب علائم متکی نباش و فکرتو درگیر نکن مث من میشی 

به آزمایش و منطق رو بیار

خدای مهربون مرسی که پناهمی
خانمی من دیگه ماهرم ازین بابت ها شما اگر دوسداری بفهمی ی بیبی چک بزن و خودتو راحت کن  اگرم تح ...

اتفاقن روز آخر ماه قبل هم رابطه داشتم

از اون روزی که باید پریود میشدم ولی نشدم

همش ترشحات بی رنگ دارم و حس پریودی

این نشونه چیه اگه میدونید؟!!!!!

2706