2737
2734
عنوان

اسکرین شات من و شوهرم

79971 بازدید | 357 پست

امروز یه جورایی با قهر اومدم خونه مامانم که دیدم برام اهنگ باورم کن زندوکیلی رو فرستاده ... خیلی مغروره اما گفتم اهنگش معنی خوبی میده...مثلا دلتنگی چیزی شده...بعد کلی چت بهش گفتم میای فرداشب دنبالم ... ببینین چی جواب داده...

ناراحت شدم...انگار من نباشم راحت تره...منم تصمیم گرفتم نرم خونه...نظرتون چیه؟

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تاشما باشی بایه آهنگ زودگول نخوری😒

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2740

خدایا همه شوهرا رو به راه راست هدایت کن 😔

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

هشتک کو کو راه بندازیم

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶