2737
2739

من همیشه دلم از اون میوه ها و گوشتا میخواست😂😂😂

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من داشتم اینجوری نبود ☹

بیست هزار فرسنگ زیر دریا و گوژپشت نتردام هم وحشت میکردم میخوندم کیا این دو تا رو خوندن حسشون مثل من بوده😁

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂
2728
من داشتم اینجوری نبود ☹ بیست هزار فرسنگ زیر دریا و گوژپشت نتردام هم وحشت میکردم میخوندم کیا این دو ...

من این دو تا رو می خواستم واسم نخریدن

الانم هنوز پیدا  نکردم نسخه های قدیمیشو.همونارو می خوام فقط😿

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

وای من سندباد و کتاب کدو قلقله زن و کتاب داستان ۱۴ قاز و کتاب  هنسل و گریت و خونه زنجفیلی و .....عاشق کتاب داستان بودم وای همش تو رویا پردازی بودم 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
من داشتم اینجوری نبود ☹ بیست هزار فرسنگ زیر دریا و گوژپشت نتردام هم وحشت میکردم میخوندم کیا این دو ...

من خوندمشون و اتفاقا عاشقشون بودم اخی خاطراتمو زنده کردی دختر 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2738
من خوندمشون و اتفاقا عاشقشون بودم اخی خاطراتمو زنده کردی دختر 

ترسناک نبود 🤔😁

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂

گفتی سند باد یاد یه چیزی افتادم عقد دختر خالم بود عاقد اومده بود خونه خطبه بخونه عاقدهم آخوند بود خواهر زادم که اون زمان 6 سالش بود نه که عمامه داشت شبیه سنباد فکر کرده بو حاج آقا سند باده داد زده بود مامان سند باد سندباد اومده بعد رفته بو د به حاج آقا گفته بود چطوری سند باد؟ حاج آقا هم اخماش میره تو هم میگه بچه برو پیش مامانت 😂😂🤣🤣😅😅😅

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه

من یه کتاب خوندم (پدری که دیگ شد)😐

باباهه فک کنم سمور بود،

پول نداشت برا بچه هاش غذا بخره،خودشو دیگ کرد،زنش بردش بازار فروخت برا بچه هاش غذا خرید

بعد که بچهاش سیر شدن گفتن بابامون کو😁😂

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
گفتی سند باد یاد یه چیزی افتادم عقد دختر خالم بود عاقد اومده بود خونه خطبه بخونه عاقدهم آخوند بود خو ...

من تا همین الانش هر بار یه اخوند که ببینم بهش میگم چطوری سندباد جوننم 🤣😂🤣😂