2737
2734
عنوان

یه گندی زدم اساسیییی

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 91 پست
بادعواکردن کاری ازپیش نمیره بدترم میشه این دفعه این کاروکردی دفعه بعداونم پشت خواهرشومیکنه همیشه بای ...

وای ببین مردم من انقددد ک حرف شنیدم ب خدا خودش هزار بار باهاش دعوا کرده حتی قهر کرده ولی خب ادم نمیشه مریییضه دوس داره اذیت کنه منو عقده داره

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
دیوونه وسط اشک چقد خندیدم 🤣🤣🤣🤣

خخخخخ اخه دارم تصور میکنم شوهرت میاد دم خونتون این چ کاریه عاخه پیشنهاد میدن 😁😁😁😁😁😁😷👊

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخ اخه دارم تصور میکنم شوهرت میاد دم خونتون این چ کاریه عاخه پیشنهاد میدن 😁😁😁😁😁😁😷👊

اره فک کن

فش بدم 

بعدم ب چ س 

فرار میکنه طبیعتا 

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
2728

خوب کردی من ک اونقد فوشش میدم خواهرشو شوهرم هیچی نمیگع.اولا چیزی میگف الان طبیعی شده واسش😂😂

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

خخخخخخ

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
😂😂😂😂😂درست بخون من اول درست خوندم الان از دید تو خوندم اشکم درومد

خخخخخخ کوفت نگیری 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2740
اره فک کن فش بدم  بعدم ب چ س  فرار میکنه طبیعتا

اخ خخخخخخخ اینم راه حل خوبیه نشانه ی بی تفاوتیه 😂

خوب کردی من ک اونقد فوشش میدم خواهرشو شوهرم هیچی نمیگع.اولا چیزی میگف الان طبیعی شده واسش😂😂

خوشبحالت جرات میکنی،من تو دلم میگم،خاک تو سر بدجنسشون،

اوه مادر و خواهراش قدیسه ان،انگاری ،مار موزای اب زیر کاه

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

وای دلم درد گرفت از خنده 😂

📿💜👪                                                     خدواندی هست مهربون تر از تصور😍💛💜💚💙💟❤                                                                
اره فک کن فش بدم  بعدم ب چ س  فرار میکنه طبیعتا

مگه راسویی 

نترس بابا فردا هم بیاد هیچ غلطی نمیکنه بعد بزن زیر همه چیز بگو من نگفتم 😂😂😂

هرگز نگویمت ز کرم دست من بگیر 💚💚💚عمری گرفته ای مبادا رها کنی
چه ربطی داره من هر خواهر شوهرم هم عروسی که سه تا خواهر شوهر داره  خیلی نفرین بدی کرده چه حرفیه ...

حتما خاهرشوهرش یه کاری کرده وگرنه استارتر مرض نداره فوش بده بهش که😁

بعدم کسی که تو زندگی دونفر دخالت کنه حقشه فوش بهش بدن

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔