2733
2739
عنوان

خواهش میکنم کمکم کنید

139 بازدید | 23 پست

من ۱۵ سالگی عقد کردم و ۱۷ سالگی عروسی و الانم ۲۰ سالمه به بچه پنج ماهه دارم با شوهرم خیلی دعوا میکنم همشم بخاطر اینکه بهم محبت نمیکنه حتی یادم نمیاد آخرین دفعه کی منو بغل کرد یا بوسید ما عاشق هم بودیم نمیدونم چرا اینطوری شد البته دخترمونو خیلی دوست داره و بهش محبت میکنه ولی اصلا سمت من نمیاد من یه کم عصبی شدم اونم بخاطر دخترمه که واقعا هلاکم کرده زندگیم داره میپاشه چیکار کنم شوهرم مثل قبل بشه 

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دوران سختی داری کمی هم حساس شدی

حس میکنم دیگه دوستم نداره ولی اصلا دوست ندارم عقب بکشم من تازه بیست سالمه خودم شوهرمو انتخاب کردم نمیخوام تسلیم بشم

تیکر تولد یکسالگی دخترم
به منم یاد بده لطفا

منم بچه س ماهه دارم بعد ب دنیا اومدنش محبت نمیکنیم ک هیچ دعوام میکنیم بیشترشم بخاطر اینه که بچم شبا نمیخوابه ناچارا جدا میخوابیم دلم برا بغلش تنگ شده 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

دخترم فکر میکنی شاید تو هم یه کارهایی میکنی که اون را ناراحت میکنی میدونم سنت کم بوده که ازدواج کردی ولی خوب حالا دیگه بسلامتی مادر شدی به خاطر دختر گلت با شوهرت خوب باس وتو بهش بگو دوسش داری برو شوهرت رو بوس کن چند بار که تو بهش محبت کنی اون‌هم خوب میشه این نصیحت من که تجربه دارم گوش کن تو زندگی باید خیلی جاها خونسرد باشی و به خودت سخت نگیری یادت نره نصیحتم رو گوش کن هر وقت خواستی ناراحت بشی یاد نصیحت من بیفت  

به منم یاد بده لطفا

کاری‌نداره ک

برنامه ریزی کن

وقتایی ک بچت خوابه ب خونه و زندگیت برس

روزا ی تایمی میخوابه اونموقع بخودت برس

کاراتو با برنامه پیش ببر

نزار زندگیت اونقد کثیف بشه ک کلی تایم از دست بدی برا درست کردنش

هرشب ی تایمی رو بزار قبل خواب ک خونه رو ی جمع و جور جزیی بکنی

الان امشب من همتم نمیشد

اما بلندشدم نیم ساعته کارام تموم شد

2706