2737
2739
عنوان

تصوری که نی نی سایتیا از همسرشون دارن و واقعیت +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 21152 بازدید | 589 پست
پ ن پ😆😆

انگار راپونزل میتونه 4تا شوهر همزمان داشته باشه😂😂😂😂

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راپانزل چند تا جذاب گذاشت، تو هم بزا ببینیم دلمون باز بشه😂😂

اگه بگم من اصلا دنبال نگاه کردن عکس نیستم باورت میشه...

توی تاپیک عکس میرم میگه الان میزارم سریع میام بیرون ...

تعجب میکنم اینایی که میان التماس میکنن یکی عکس بزاره

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2728
اقا این دوست عزیزم صدف کیه همه درباره برادرشوهرش صحبت میکنن؟؟؟بالاخره یه سلامی عرض کنیم 

مگه صدف مجرد نیس؟ 

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2738

😂😂😂😂😂اره واقعا ینی بدتر از این مرده هم بوده ها دیدم که میگم🙄😶همه چیش یه طرف بعد که عکس دونفره میذارن میگن شوهره ازم سرتره یه طرف ینی ادم میمونه چی بگه فک کن ادم یاد فیونا (قبل از زشت شدن😅)و شرک میفته

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
اصلا نفهمیدم چی گفتی😐😐فک کنم از زبون بوراک داری میگی لنا سوگلی منه اگه اشتباه نکنم😅😅😅

میگه لنا خیلی دوستت دارم.. ی دونم.. عشقم... جانم...

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
والله اول ببینم کیه از کنترل کیفیت گذشت خبرت میکنم 

یادت نره😂😂😂😂

2706