2737
2734
عنوان

بیچاره چقد گناه داره😔

319 بازدید | 12 پست

مربوط ب یکی از اقواممون میشه اسم مستعار میزارم:«آیدا ی دختر ۱۸ ساله بود ک با ی پسر اشنا میشه.دوسال از اون موقع تا الان میگذره پسری (محمد)ک ب گفته خودش عاشق پیشه بود و هر روز باید آیدا رو دید میزده دزدکی وگرنه میمرده😆 خلاصه اینا با هم چت میکردن و مامان ایدا میفهمه و کلی دعوا و بحث ولی هیچ کدوم ن ایدا ن محمد دست بردار نبودن دوباره ادامه میدادن رابطشونو خانواده پسرم چند بار اومده بودن ولی خانواده آیدا راضی نبودن (حتی دایی هاشو خاله هاو و...)ب هیچ وجه جز مامان آیدا اونم بخاطر ترس از ابروش چون تو شهرستان کوچیک زندگی میکنن و همه همو میشناسن بگذریم ک چقد بحث و دعوا پیش اومد چون بخوام بگم خیلی طولانیه ...

خلاصه ب هر بدبختی بود  ب زور و با مخالفت شدید اطرافیان نامزدی کردن. آیدا و مامان باباش میدونستن ک هیچ کس از خانواده و خود محمد خوشش نمیاد خیلی بهش (محمد)کم محلی میکنن بیشترم یکی از داییاش بازم ی سری ماجرا ها پیش اومد ک بخوام بگم رمان میشه 

این اقا محمد انقد پرو تشریف دارن ک حد نداره مثلا میدونه اگه بره خونه دایی آیدا تحویلش نمیگیرنا ولی بازم میره بعدش میاد دعوا میکنه با آیدا و مامانش ک خانوادت محل نمیدن و ... اینا ی سری هم نامزدیشون ب هم میخوره چقد پسره حرف ک ب اینا نزده بود ولی باز اشتی میکنن

مامان آیدا الان فک کنم ۳_۴۲ سالش باشه ولی انقد پیر شده از بس غصه خورده ک اندازه ی زن ۵۲ب بالا سنش میخوره هرکی میبینتش میگه چقد پیر شدی 

مامانش از وقتی ک دخترش نامزدی شده هیچ مهمونی و دورهمی و مراسم عقد و عروسی روضه و ... هیچ جا نمیره چون دامادش پروعه و باههاش همه جا میره با اینکه میدونه محلش نمیزارن بعدشم دوباره بحثو ...ماه صفر مراسم روضه بود اینا نیومدن گفتن ک کسی نیست بیارتمون بعدا فهمیدم ک بخاطر محمد نیومده ......اگه بخوام اتفاقایی ک از بعد نامزدی برا اینا پیش اومده بگم ی رمان چند صد صفحه ای میشه در ضمن محمد و داداش آیدا هم با هم خوب نیستن ینی درواقع داداش ایدا سعی میکنه چیزی نگه ولی محمد ... آیدا و مامانشم نمیدونن چیکار کنن

شمام همچین ادمای پروئی دورو برتون دیدین؟!

خاک عالم برسرایدا چرا باهاش مونده؟ 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همه میگن حیف این دختر بخدا انقد خوشکل و خوش اندامه همه جا حرف اولو میزد الان میگن حیف شد 

تقصیر خودشه هم خودش وبدبخت کردهم پدرمادرش و پیرکرد

خدایا مواظب عزیزان من باش آمین 🙏
2738
اگه از پروعیش بگم مغزتون سوت میکشه  نامزدین هنوز عقدم نیستن ولی پسره کلا زندگیش اونجاس حتی ی ب ...

چه بهتراسمش هنوز توشناسنامش نرفته آسونترهم هست جداشدنشون

خدایا مواظب عزیزان من باش آمین 🙏

ماشین نداره پسره هرروز ماشین اینارو میومد میبرد(ماشین بابای آیدا) بعدشم ک داداش ایدا میفهمید دعواشون میکرد ک چرا سوئیچ دادین بش ک من کاملا حق میدم ب داداش آیدا 

دیگه کار ب جایی کشید ک در ب در دنبال جا میگشتن ک ماشین قایم کنن اونجا اخه بابای ایدا کارش ی شهر دیگه بود ماشین نمیبرد ک دیگه مجبور شد ببره

چرا تحویلش نمیگیرن بلاخره داماد اون خانوادس چرا باید اونا برن مهمونی اون نیاد یا بیاد بهش بی احترامی کنن

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊