2737
2739
عنوان

حرف مسخره شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 8090 بازدید | 209 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه شوهری داری!!

قدرشو بدون واقعا

لباس زیر کثیفتو شسته

دمش گرم😊

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!

من میشورم اونم لباسای زیر منو میشوره اگه نشسته داخل حموم باشه 

زن و شوهرید دیگه کارت خیلی بد بوده 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 

لباس زیرتو شست 😳😳😳

من به شوهرم گفتم تب دارم پریودم نصف شب یه لیوان تب بده دستم بقران دو تا سیلی زد تو گوشم 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
2740

بله شستم،زیادم شستم.چون حس میکنم تو ماشین اونطوری که باید تمیز نمیشه با دست با صابون میشورم.چه ایرادی داره.

اونم برلی شوهر فهمیده ای که شما داری برداشته شورت شما رو شسته.وافعا که

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
راست میگن بندازماشین ولی همه ی جوراباش شل وول میشن😉

من جورابای خودمو همیشه میندازم ماشین. تا حالا مشکلی نبوده.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

من نه تابحال جوراب همسرم رو شستم 

نه شورتم رو گذاشتم توی حمام که اون بشوره

هر روز که از سر کار میاد میره دوش میگیره و همونجا توی حمام جورابش رو میشوره

منم روزی چند تا لباس زیر عوض میکنم و فورا میشورم موقع پریودم هم یکبار مصرف استفاده میکنم

پیش نیمده از این بحثا بکنیم با هم😑

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706