2733
2734
عنوان

خانومایی که تازگی عکس رنگی کردن میایین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیا بعد عکس رنگی زود حامله شدن ایشالا شما هم زودی باردار شی

ممنونم عزیزم ان شالله اقا مسیحا هم زود زود بیان    

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..
2731
سلام  فردا برای عکس رنگی از رحم وقت گرفتم میگن نباید هیچ طلایی داشته باشیم درسته !! آخه در آور ...

با کف و صابون دیگه یک کاریش بکن دوستم جسارتا میتونم بدون هزینه ش رو ؟ با بیمه میرین و کجا؟ من میخوام کاخ برم 

من که طلاهامو درنیاوردم درست ماه بعدش حامله شدم ...واقعا راسته بعدعکس رنگی حامله شدن..من خودمم عین توهمش میگفتم یعنی کسی بوده بعدعکس رنگی حامله شه براخودم اتفاق افتادشدم..من بعدعکس رنگی ازهوش رفتم حتما همراه ببر...درد داره اما قابل تحمله اصلا دادنزدم..همراه حتما ببر...ولی انصافا درد داره..اون لحظه به چیزای مثبت فکزکن به اینکه این دردتحمل میکنی تامادرشی

من که طلاهامو درنیاوردم درست ماه بعدش حامله شدم ...واقعا راسته بعدعکس رنگی حامله شدن..من خودمم عین ت ...

ممنونم دوستم میزارن همسرم بیاد یا باید مادرم ببرم؟ 

خدا فررندتون براتون حفظ کنه عزیزم

2740
من شهرستان هستم میرم آزمایشگاه دکتر حکمتی هزینش با بیمه ۱۴۰ گفتن!

اها خیلی ممنونم عزیزم ان شالله که همین ماه با عکس باردار بشین

آخه من زخم رحمم رو سوزوندم دکتر گفته دوماه بعد برات عکس رنگی می‌نویسم الان واقعا بااین حرفا میترسم

من زنگ زدم پرسیدم بی حسی موضعی هست و خوب میگن برای کسانی که لوله هاشون بسته باشه دردناکه

بچه ها یعنی چی که بیهوش میکنن مگه درد داره آنقدر  تورو خدا بگید چقد زمان می‌بره مگ ...

نخیر  دوستم عکس رنگی ماهیتش عین سونو نیست چیزی شبیه سونو واژیناله

آخه من زخم رحمم رو سوزوندم دکتر گفته دوماه بعد برات عکس رنگی می‌نویسم الان واقعا بااین حرفا میترسم

بعدم اینکه خب خیلی ها خدا رو شکر بعد عکس رنگس باردار شدن ان شالله شما هم خیلی زود باردار میشین