2733
2734

من یک ساله زایمان کردم از از وقتی باردار شدم شوهرم خیلی ازم فاصله گرفت الانم ک بچم یک سالشه همینطوریه .منم حوصلشو دیگه ندارم.جفتمون حوصله همو نداریم یک کلمه نمیتونیم بدون دعوا باهم حرف بزنیم..تو زندگیم واقعا حس تنهایی داره داغونم میکنه.خیلیم باهاش حرف زدم ولی بی فایدس دیگه عقل ب جایی قد نمیده راهی جز تحمل کردن ندارم خیلی افسرده شدم هیچی خوشحالم نمیکنه..اگه کسی مثل من بوده و حالش خوب شده منو راهنمایی کنه😔

برو دکتر

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

حیف نیست بخاطر 250 گرم بچه این بلا رو سر زندگیت اوردی

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممکنه دلیل فاصلتون بچه نباشه.

به نظرم بچه رو یک یا دو روز بزار پیش مادرت یا کس دیگه، با شوهرت تنها باشین قشنگ مفصل بمون باهاش حرف بزن. چند سال دیگه بچه ازدواج میکنه و میره فقط شما باهم میمونین

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
ممکنه دلیل فاصلتون بچه نباشه. به نظرم بچه رو یک یا دو روز بزار پیش مادرت یا کس دیگه، با شوهرت تنها ...

یبار بدون.بچه یه رب باهم رفتیم بیرون شوهرم زهرمارم کرد اینقد گفت بدون بچه خوش نمیگذره ,خوشم نمیادو...

واس منم بود.الانم ععاشق بچس.منو دیگ نمیبینه.بهش غر میزنم احساساتشو تحریک میکنم ی چندروز خوب میشه دوباره همونجوری گنداخلاق میشه.خیلی سر بچه دعوامون میشه😭😭😭😭😭

خداروشکر بابت اخلاقم😍😍😍                                   خووووونسرد و صبور😁
واس منم بود.الانم ععاشق بچس.منو دیگ نمیبینه.بهش غر میزنم احساساتشو تحریک میکنم ی چندروز خوب میشه دوب ...

وای دقیقا مثل من.این مردا خیلی ندید بدیدن بخدا.همه میگن اولیت.زندگی همسره...میگن اگه حال زن خوب باشه اون زندگی بهشت میشه ولی کیع ک بفهمه

وای دقیقا مثل من.این مردا خیلی ندید بدیدن بخدا.همه میگن اولیت.زندگی همسره...میگن اگه حال زن خوب باشه ...

والا.بخدا ی خط رو بچه بیوفته من کتکش رو میخورم.

دیگ نمیدونم چ کنم.😣

خداروشکر بابت اخلاقم😍😍😍                                   خووووونسرد و صبور😁

جالب زوج ها بچه دار میشن که عشقشونو کامل کنن ولی همون یه ذره عشق هم ازبین میره ...به نظرم اشکال از اونجایی که بچه رو تو اولویت قرار میدن درصورتیکه همسر باید درالویت باشه ...شماهم به نظرم از خودت شروع کن محبت کن به خودت برس بیشتر به همسرت توجه کن تا به روال قبل برگردید