2733
2734
عنوان

افتادم ب خونریزی

156 بازدید | 8 پست

سلام دوستان ..من ناخواسته باردارشدم وقبلش یه سقط داشتم الان هفته هفتم هستم تاامروزلکه بینی داشتم وامروزدرپریودداشتم وافتادم به خونریزی حتی لخته هم هست داره میوفته اره؟؟؟😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکترمیگ بایدصبرکنی ببینیم ضربان داره یانه ..شیاف میزنم وقرص میخورم

اخه الان دیگه لخته طبیعی نیست

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

اي خدا😔

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2740

لخته علائم سقطه.من تو ۲۰ هفته زایمان زودرس داشتم.از هفته ۴ هماتوم داشتم که لک بینی داشتم.تا هفته ۱۲ لکه بود بعدش شد خونریزی خیلی شدید.۱ هفته قبل زایمانمم لخته های بزرگ دفع میکردم که دکترای بیشعور گفتن یحتمل هماتومت داره دفع میشه اما نگو هماتوم جفتمو کنده بود و داشتم زایمان میکردم.با شیاف و قرصم نمیشه جلو سقط یا زایمان زودرسو گرفت.من از هفته ۴ تا لحظه زایمانم شیاف گذاشتم اما بیفایده بود بالاخره افتاد😔

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...