2733
2739
عنوان

کی ا گرده نخل خوردن حامله شدن؟؟؟

85397 بازدید | 141 پست

سلام دوست ای خوبم،هفت ماهه اقدامیم ولی نمیشه،البته دست خداست،شوهرم واریکوسل عمل کرده هشت سال پیش،خودمم تنبلی  تخمدان دارم،،،دیدم تو سایت آ تعریف گرده نخل کردن،،،رفتم خریدم ،عسل م تو باغ خودمون بابام واسه م از درخت کنده،،اصل اصله،،بدون کندو،خدا دادی،،میخواستم بپرسم چطور بخوریم؟وکی نتیجه گرفته؟؟؟ممنون

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه قاشق گرد با یه قاشق عسل مخلوط کن شب قبل خواب بده شوهرت بخوره

دیدم تو سایت نوشته از روز اول پری تا چهل روز راسته؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نشنیدم تاحالا... گرده نخل چیه؟

گرده نخل  خرما ،،همون پودری که مثل ارد گندم می مونه،،ما خودمون نخل داریم ولی الان وقتش نیس واسه همین خریدم،،میگن خیلی خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ما که خوردیم چند ماه بعد هم حامله شدم نمیدونم از اون بود یا نه چون چیز دیگه ای نخوردیم . مامانم تو بیمارستان دیده بود یه خانمه بعداز 7سال باشوهرش خورده بودن حامله شده بود بعد دیده بود پریود نمیشه فکرشو نمیکرده باردار باشه رفته آمپول زده پریود بشه بچش سقط شده بوده . باید بریزی تو عسل . ماهم گرده درخت خرما از باغ خودمون بود اصله اصل

و خدایی که بشدت کافیست
2738
ما که خوردیم چند ماه بعد هم حامله شدم نمیدونم از اون بود یا نه چون چیز دیگه ای نخوردیم . مامانم تو ب ...

راست میگی عزیزم،،خداروشکر،،مشکل م داشتین قبل ش؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرده نخل  خرما ،،همون پودری که مثل ارد گندم می مونه،،ما خودمون نخل داریم ولی الان وقتش نیس واسه ...

از کجا باید تهیه کرد...

من کرجم اینجا نخل نیست که!!!!!

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
ما که خوردیم چند ماه بعد هم حامله شدم نمیدونم از اون بود یا نه چون چیز دیگه ای نخوردیم . مامانم تو ب ...

چطور خوردی؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عطاری ها دارن،،فقط برو یه جایی مورد اعتماد باشه

مطمئن باشید اصل باشه و قاطی اش ارد نخود نداشته باشه

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 
2706