2733
2739

من بعد یه هفته از موعد پری امروز از دادم بتام 8.11 بود ازمایشگاه گفت 48 ساعت بعد بیا تکرار ازمایش.من خیلی نگرانم چون شنیدم بتا بالای 25 ینی بارداری.زیر 5 ینی باردار نیستی و بین 5 تا 25 ینی مشکوکه باید تکرار بشه.الان من سینم ورم میکنه یکم بعد خوب میشه زیر دلمم درد میکنه 1هفتس میگیره خوب میشه انگاری سمت راستم یکم سفته.حالت تهوع سرگیجه فشار پایین کمردرد ...میگم نکنه حاملگی خارج از رحم؟الان بعد 48 ساعت بتام باید چند باشه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میشه بگی علایمت چیه؟

حالت تهوع دارم بیشتر عصر در حد فقط چندتا اوق

بی حالم همش خستم

همش گشنم میشه

فشارم پایینه

ترشح خیلی زیاد بود ولی الان دو روز خشک تقریبا

تخمدان راست و چپم درد میکنه گاهی راست گاهی چپ

زیر دلمم دست میزنم سمت راستم یکم سفتتر انگار

دردم شدید نیست ولی درد خفیف دارم انگاری سر واژنم سنگینی میکنه یکم

من پری هام منظم نیست خیلی گاهی اول ماه گاهی اخر ماه گاهی وسط ماه دکتر گفت به اصطلاح فصلیه

اگه درد نداشتم مشکوک نمیشدم میگفتم خب من که منظم نبودم حالا وقت هست ولی زیر دلم درد دارم

سینه هامم دو روز متورم میشه خیلی کم باز خوب میشه دوباره دو روز دیگه...

2728

عزیزم ایشالا لقاحت دیر گرفته باشه و چیز خاصی نباشه،بعد از ۴۸ ساعت باید تقریبا دو برابر شده باشه یعنی باید واسه شما حدود ۱۵.۱۶ باشه

خدایا شکرت نی نی اومد تو دلم،خدایا خودت مواظبش باش😍
حالت تهوع دارم بیشتر عصر در حد فقط چندتا اوق بی حالم همش خستم همش گشنم میشه فشارم پایینه ترشح خی ...

اینایی ک گفتی علایم بارداری هست و چون بتات هم ۸بوده مشکوکه بهتره دو روز دیگه دوباره ازمایشتو تکرارکنی..راستی میدونی چندروزه تاخییرداری؟

خداجون خودت فرشتمو سالم دستم برسون💜💜الهی امین
2738
اینایی ک گفتی علایم بارداری هست و چون بتات هم ۸بوده مشکوکه بهتره دو روز دیگه دوباره ازمایشتو تکرارکن ...

7روز تاخیر دارم

اخه همه علایم شبیه همن سرچ کردم دیدم علایم بارداری خارج از رحم هم اینجوریه

ینی من 48 ساعت بعد از بدم باید بتا 16 شده باشه؟باز هی هر 48 از بدم که ببینم چقد رفته بالا؟اصن چند باید باشه؟

7روز تاخیر دارم اخه همه علایم شبیه همن سرچ کردم دیدم علایم بارداری خارج از رحم هم اینجوریه ینی من ...

نگران نباش الکی خودتو واس چیزی ک هنوز اتفاق نیفتاده نگران نکن..اره همه علایما شبیه همن بخاطر همین ادم گیج میشه نمیدونه اصن حامله هست یانه..باید تا ۴۸ساعت دیگ بالارفته باشه مثلا ۸بشه ۱۵یا بیشتر..حداقل بتا باید تا ۱۰۰باشه فک کنم.هورمون بتا اگ حامله باشی هیلی زود زیاد میشه پس نگران نباش بسپاردست خدا

ممنون حرفات خیلی ارومم کرد توکل به خدا    

قربونت عزیزم کاری نکردم ..همه خانوما باوجود داشتن یکم امیدواری یکمم میترسن و نا امیدن..خودمم اینطورم ول کاری ازدستمون برنمیادباید به خداتوکل کنیم..انشالله به زودی حواب دلخواهتو میگیری عزیزم

قربونت عزیزم کاری نکردم ..همه خانوما باوجود داشتن یکم امیدواری یکمم میترسن و نا امیدن..خودمم اینطورم ...

انشاالله

بله بچه اول

توکل به خدا ایشالا زودی مامان میشیم

2706