2733
2734

سلام دیروز دکتر بخاطر جوشهای زیر پوستی روی پیشونیم داد ک تعدادشم زیاد نیس ولی صورتم جوش نداره هرزگاهی یدونه کوچولو میزنه و تمام 

تو نت هم عوارض زبادی نوشته خاستم ببینم این قرص و کسی خورده ک عوارض نداشته باشه و جوشاش بره؟؟؟ممنون

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی

کسی نیس ینیییی

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ببخش سوال بی ربطی میپرسم پارسال یه تاپیک در مورد تورم پشت گوش بچتون زده بودید میشه بگید از چی بود و آیا رفع شد؟ دختر من ۱۵ماهشه پشت گوشش دو تا ورم کوچیک داره دکترا گفتن چیزی نیس اما نگرانم میشه خواهش کنم جواب بدید 

2731