2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ارديبهشت عروسي كردم

ي دست سلطنتي گرفتم ي دست راحتي

ولي اگ شما يه دست ميخواي بگيري 

ازين سلطنتي راحتيا بگير ك ظاهرشون سلطنتيه ولي خيلي راحتن

چون كاناپه خيلي زود خودشو ميندازه

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  
2728

سلطنتی

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

سلام بستگی به دیزاین خونه داره ومتراژ...مدرن ..پست مدرن ...کلاسیک ..‌سنتی .....همه اینها شرطه ...‌متاسفانه تو ایران فقط هرچی گرونتر بهتر .....

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2738

سلطنتی...

سلطنتی...یک عمر میمونه و دلت و ضد نهایت یک رنگ و رویه عوض کنی..

.روز ب روز ارزش و قیمتش بیشتر میشه..گرونه.

البته اونم بستگی ذار چ سلطنتی بخری....

ک خشک و سفت نباشه..

.مال من سلطنتی شاهانه ست راحت  ک دوسال پیش براجهازم خریذم

راحتی بعد دوسه سال وا میزه...مبل ارزونی

...معمولا کسایی ک جهاز سبک میخرن یک دست راحتی میخرن ...

هرجور خودت دوس داری

من دوتاشو راحتی گرفتم از سلطنتی بدم میاد 

هنوزم چیزی از دست ندادم والا!   

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

راحتی هم خوب و بد داره اونا که ول میکنه خیلب ارزوناشه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
سلطنتی... سلطنتی...یک عمر میمونه و دلت و ضد نهایت یک رنگ و رویه عوض کنی.. .روز ب روز ارزش و قیمتش ...

اره منم بخاطر همین خودم سلطنتیا بیشتر دوس دارم اما شوهرما چجوری قانعش کنم 😭😭😭😭😭😭😭

2706