2733
2739
عنوان

سلام. اتاقی که پنجره و نور نداره!!!

4786 بازدید | 57 پست

بالاخره دارم خونه مناسبی میخرم. اما یه اتاقش پنجره و نور نداره. چکار کنم؟ میشه یه چیزی به سقفش نصب کرد که نور رو زیاد کنه و تهویه هم کنه هوا رو؟؟

نورگیر سقفی هم نمیشه استفاده کرد چون طبقه اوله و بالاش خالی نیست که بشه نورگیر زد مثل گلخونه ها و...

اره لوستر بزار😁😁

به سلامتی 

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه خواهر شوهرم یه اتاقش اینطور بود برداشتن وسط دیوار رو یه مربع بزرگ خالی کردن و توش شیشه های محو قشنگ زدن که هم دکور شد و هم نور رو رد میکرد هم محو بود داخل اتاق دید نداشت به شیشه بر بگی راهنماییت میکنه نوع شیشه شو تو نت هم سرچ کن تو سایت های دکوراسیون ایده میگیری 

2731

مبارکا باشه 😍

عزیزم به نظرم پس عجله نداری بازم بگرد بهترشو بخر

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
2738

یه پنل بزن ب سقفش مث روز روشن میشه

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
اینهمه نمک اونهم اول صبحی    

واس من ظهره از ۶ بیدارم

تجربه ای نداشتم🙂

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
بگرد تونستی نورگیر پیدا کن.... اتاق بدون نور یه قرون

آره واقعا

من خونم خیلی کوچیکه ولی نورگیریش فوق العاده است حتی اتاق خواباش واسه همین خیلی دلبازه جوری که آدم صب پا میشه حس خوبی داره 

2706