2733
2734
عنوان

بیاین یه چیزی معرفی کنم بلوری شین

264 بازدید | 16 پست

من از کرم  روشن کننده زیربغل و کشاله ران فیس دوکس استفاده کردم خداییش تاثیر داشت البته مدت استفادش زیاده 

دیگه اینکه کرم روشن کننده بیتروی هم داشتم که تاثیر انچنانی ازش ندیدم 

شما هم اگه از روشی یا کرمی استفاده کردین که تاثیر داشته بگین لطفا

من با چیزای طبیعی ک البته برگشت داره،و موقتی بوده،این روش کامل و قطعیه دوست عزیز؟

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

من بعد از زایمانم واس زفع تیرگی قسمت های تناسلی با سرو خودمو شستشو دادم و بتادین زدم و روغن جامد افتابگردون اونقد عالی بود حد نداره

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بعد از زایمانم واس زفع تیرگی قسمت های تناسلی با سرو خودمو شستشو دادم و بتادین زدم و روغن جامد افت ...

سو چیه گلم؟میشه بیشتر توضیح بدی راجب اینایی ک گفتی،ممنون

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

سرو

2738

عزیزم شرمنده منظورم سروم بود

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
چطوری استفاده گردی اینا رو؟ سرو منظورت چیه

سروم منظورمه خودمو با بتادین میشستم بعد دفعه بعدش روغن جامدو پر میکردم میزدم قسمتهای ناحیه تناسلیم از قبلم سفید تر شد واقعا

همونیکه واسه سوختگی پای نوزاداست؟ 

عاره ميگن معجزه ميكنه به عنوان مرطوب كننده بزني ب صورتت يا شب قبل خواب ي لايه بمالي ب صورتت صبح بشوري

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
2706