2733
2734
عنوان

خودتون فکر کنید ببینید حقه؟؟

132 بازدید | 24 پست

من تک عروسم و شوهرم تک پسر.برام تو هیچ مناسبتی هیچ کاری نکردن و حتی سر عقد و پاگشا در حد زیر 20 تومن کادو دادن.و. تولد و مناسبت های دگ هیچی.اینم بگم که حتی اسمی از آینه چراغ و چمدون به میون نیاوردن و نخریدن.دگ بدونید تا چه حد..

عوضش برا دختراشون انجام شدِ.اینم بگم که بچه ی خواهرشوهرم به دنیا اومد ما طلا خریدیم برا بچش.و تو تولدا و عید کادوی خوب دادیم بهشون.

دختراشونم تند تند آینه چراغاشانو زمان عقد خریدن گذاشتن.چه اون یکی چه اینم که عقده.

حالا این یلدا دارن برا خواهر شوهرم یلدایی میارن.اون یکی خواهرشوهرم برگشته به ما.میگه ما هم باید برا خواهرمون کادو بگیریم.هم شما هم ما.منم گفتم ما دگ چرا.گفت ما رفته بودیم یلدایی فلانی.(که اون 2 سال قبل من ازدواج کرده بود)برا دخترشونم کادو خریده بودن.منم گفتم خب اینو که اونا رسم دارن شما که ندارین.شوهرمم گفت پول میدم

امشب خیلی به شوهرم گله کردم.که چرا وقتی این رسما رو دیدن یه دونشو برا عروسشون انجام ندادن و همینطور که خواهرت تو خلوت به ما ماگه فلان کنیم.اونموقع یه نفرشون نگفتن که برا این دختر مردم فلان کارو کنیم.همرو بغض بدی گفتم

اولش گفت راست میگی اما برو خودت بهشون بگو.اینا رو.گفتم جز کوچیک شدن خودم هیچ اتفاقی نمیوفته و از حسرتام کم نمیشه....آخرشم به آقا برخورده که چی طلاق بگیر راحت بشی

یکی بگه چیکار کنم😭😭😭😭😭بخدا دارم دق میکنم حق به جانب بودنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مردا جدیدا چه زر مفتی یاد گرفتن طلاق بگیر راحت بشی

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

اشتباه کردی طلا وکادو خوب بهشون دادی توقعشونو بردی بالا.من باشم باگوشه کنایه حالیشون میکنم.به شوهرت بگو پولو بده من بهش بدم.بعد20تومن بده بقیشو بزن به جیب😈

❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟💗❤💗فقط خواستم با عکس پروفایلم ست شه😛
2740

این مقایسه ها وگلایه ها فقط اعصابت و زندگیت رو خراب میکنه

به شوهرت میگی که چی بشه حرفش درسته یا فراموش کن یا خودت حرفت رو بزن بگو شما که رسم نداشتین برای من نیوردین یا آینه شمعدون نخریدید...  البته برای خواهر شوهرتون هم خانواده شوهرش دارن اینکارا رو انجام میدن چندان ربطی به خانواده شوهر شما نداره شما که همون موقع خواسته هات رو نگفتی الان فراموش کن دیگه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
اشتباه کردی طلا وکادو خوب بهشون دادی توقعشونو بردی بالا.من باشم باگوشه کنایه حالیشون میکنم.به شوهرت ...

کادو رو من ندادم که شوهرم داد.اونم برا اینکه کم نیاره. جلوشون این کارو میکنه .20 تومن بخوام بدم وسط جمع باز میکنن کادو ها رو

بگو اگه کادویی چیزی بدی ابروتومیبرم دعوا راه میندازم بگو فرداپس فردامناسبتهای ادامای من بود دوبرابرشومیبرم کیف کنی بگو اوناباید بترسن ازابروشون من نمیترسم هرکاریم میکنم

خدایاخودت مراقب ادمهای خوب زندگیم باش❤❤❤
این مقایسه ها وگلایه ها فقط اعصابت و زندگیت رو خراب میکنه به شوهرت میگی که چی بشه حرفش درسته یا فرا ...

عزیزم من در مورد اینکه ماهم.برا خواهرشوم کادو بگیریم میگم.یلدایی خانواده شوهرش باید کادو بیارن به ما چه که براش کادو بخریم.مگه من.عروس بودم برام آوردن

خب حرص بخوری خودتو از تک و تا میندازی. قبول کن ک کم شعورن. واسه خودت بریز و بپاش کن و ندید بگیر. چار ...

نمیتونم بخدا.چون همش از ما توقع دارن.فک میکنن از ما باید بکنن

عزیزم من در مورد اینکه ماهم.برا خواهرشوم کادو بگیریم میگم.یلدایی خانواده شوهرش باید کادو بیارن به ما ...

منم موافقم ولی میگم صاف و مستقیم به خودشون بگو ما که رسم نداریم نه یلدایی گرفتیم نه یلدایی میدیم  اصلا شوهرت رو قاطی نکن مردها حوصله این چیزارو ندارن عصبانی میشن چرت و پرت جواب میدن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید