2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اقا من ي سوال دارم 

تو دانشگا 

پسرا خط كشو اينجور چيزا نميارن با خودشون 

بعد من بهشون خط كش ميدم 

بعد شكلارو ازشون ميگيرم از روشون ميكشم 

اين كار بجور لاس زدنه؟

كاش ارزوي بزرگ شدنمو از خدا پس ميگرفتم چون هيچ چيز مثل بزرگ شدن نميتونه لبخنداي واقعيتو محو كنه
2738
   بعد من میخوام بازکنکوربدم حالا قبولم بشم چجوری با این هشتادیا کنار بیام    

با ٧٩-٧٨ تيام ميوفتي

كاش ارزوي بزرگ شدنمو از خدا پس ميگرفتم چون هيچ چيز مثل بزرگ شدن نميتونه لبخنداي واقعيتو محو كنه
اقا من ي سوال دارم  تو دانشگا  پسرا خط كشو اينجور چيزا نميارن با خودشون  بعد من به ...

نه

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

😂😂😂😂😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
دهه هشتادیا معمولا شوهر میکنن نگران نباش به سرعت جت دارن ازدواج میکنن😅

دختر خاله م دهه هشتادیه داره جهیزیه میخره خاله م هی میگه زود شوهرش میدم تو دانشگاه . حالا صد و خورده ای کیلو هم هست باربی هم نیس

اقا من ي سوال دارم  تو دانشگا  پسرا خط كشو اينجور چيزا نميارن با خودشون  بعد من به ...

نه ولی یه بار یه دختره تو کلاس به یه پسره خودکار داد بعد موقع رفتن پسره چادر دختره رو گرفت کشید یه سوال بپرسه  دختره فرار کرد بعد دوستاش گفتن چرا همچین میکنی گفت این تو کلاس بهم خودکار داد  

من دانشجو نیستم البته

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2706