2737
2734
عنوان

چرا تعطيل شد اون تاپيك؟

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صاحب تاپیک ترکیده منم دوستان 

نمیخواستم تاپیکم تو پربازدیدا باشه چون ترسیدم جاری و خواهر شوهر بخونن ی وقت ب نظرشون آشنا بیاد ترسیدم 

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
نه سوالي بودش ميگم  من متوجه نشدم اخر نامزدش چ حرفي زده بود

گفت پول دادم واکسن زدی مامانمم شنید پرسید چ واکسنی منم از خجالتم توضیح ندادم فقط گفتم همه متاهلا باید بزنن واکسنه رو 

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
2731
واااااا چرا حالا با این خسیسی نامزدش و مریضیش توی نامزدی باهاش رابطه داشته که خودشم مریض بشه چقدر عج ...

من و خود نامزدم اصلا نمیدونستیم زگیل چیه و حتی تا ۴.۵ ماه پیش شکم نکرده بودیم تازه یکماهی میشه افتادیم دنبال درمانش من لیزر کردم همسرمم کرایو اما باید پیگیر باشم ببینم از کجا اومده چون من فکر میکردم از من منتقل شده ب اون چون مقعد کثیفه ک بچه ها گفتن ن این راهش نیست 

بقیه هم همین حرفو تو تاپیک استارتر زدن بدبخت از فکر یلدا اومد بیرررون 😁😁😁😁 نی نی سایت همچین جایی ...

دقیقاااا الان از اون موقع چشم رو هم نذاشتم 

رابطه نداشته همسرت مجردیش؟

محاله نداشته باشه اما هیچوقت زیر بار نمیره میگه نداشتم ک نداشتم اما خب آدم تو رابطه میفهمه طرفش بلده یا ن ناشیه ک ماشالا عمو جانیه واسه خودش از لحاظ مهارت ولی زیر بار نمیره میگه کلیپ دیدم رابطه نداشتم 

2738
نمیشه به این راحتی قضاوت کرد میگن از استخر و حوله هم میشه که طرف  استخر هم میره

بدیش اینه برم دکتر بهم بگه راه انتقالش استخر و حولم میتونه باشه و اینا اما این شک ب دلم افتاده و همیشه گوشه ی ذهنم میمونه و تو کوچکترین رفتار سرد میرم سمتش

نه دروغه فقط رابطه جنسی متعدد

😭😭😭😭😭تا میام خوشبینانه ب قضیه نگاه کنم یکی مثل شما میاد میگه فقط رابطه ی جنسی😭😭😭😭

محاله نداشته باشه اما هیچوقت زیر بار نمیره میگه نداشتم ک نداشتم اما خب آدم تو رابطه میفهمه طرفش بلده ...

من رفتم دکتر زنان.بیمارستان دکترای زنانش بیشورن

قشنگ به زنه گفت شوهرت بهت خیانت میکنه زنه هی انکار کرد.چون زگیل داشت

بعدش دکتره گفت پس خودت باچند نفری.زنه وا رفت

گفت چون این بیماری از تعدد جنسی میاد

زنه ناچارا گفت نه شوهرم حتما باچند نفره 😐 مجبور شد

من رفتم دکتر زنان.بیمارستان دکترای زنانش بیشورن قشنگ به زنه گفت شوهرت بهت خیانت میکنه زنه هی انکار ...

😭😭😭😭😭

عزیزم یه درصد احتمال بده شوهرت داره راست میگه من خودم تو دوران مجردیم تبخال تناسلی زدم اصلا هم راب ...

من از خدامه حرف شوهرم راست باشه در غیر این صورت واقعا از بین میرم و با شناختی ک از خودم دارم اونم از بین میبرم نمیذارم راحت زندگی کنه

2706