2737
2734
عنوان

راه های فهمیدن جنسیت جنین.مامان های بارداربیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 8327 بازدید | 44 پست

تست کلم چیه؟!؟

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
با زنجیر امتحان کن. من انجام دادم درست بود. یه زنجیر بی حرکت بگیر رو نبضت ب تعداد بچه هات میچرخه. گر ...

تست زنجیر واس یکی از دوستام اشتباه بود

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانای باردار میشه واسه منم دعا کنید تو اقدامم 

از انتظار خسته شدم 

توروخدا به این شب عزیز منم دعا کنین خدا دوباره لطفشو شامل حالم کنه

خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
فرداصبح انجامش میدم فقط دقیق توضیح میدی چطوره

زنجیر رو بی حرکت بگیر رو نبضت خودش حرکت میکنه دایره ای دختر خطی پسر.ب تعداد بچه هات مبچرخع و متوقف میشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731
بعضي وقتا ويار حالت صورت حالت شكم تستاي مختلف كاملا درست در مياد بعضي وقتا اصلا! نميدونم دقيقا ...

من حالت تهوع واستفراق شدیددارم.به دوغ خیلی ویاردارم هرچی میخورم سیرنمیشم ولی لواشک وترشی دوس ندارم حالم بدمیشه ولی چیزای شیرین دوس دارم آروم میشم.

حس خودت چي ميگه؟ يه رفيق داشتم خواب ديده بود ني ني ش دختره ده بار سونو گفت پسره اخرشم دختر اورد مي ...

من خودم اولامطمعن بودم پسره ولی هم خودم هم شوهرم خواب دیدیم دختره.حالاعلایم ازپسری داره تقییرمیکنه ومثل علایم بارداری دخترداره میشه.

2738
من سر پسرم پهن بود و الان که دختره مثل خربزه شده و پهلو ندارم.

پس این معیار درستی نیست😉😉

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
من خودم اولامطمعن بودم پسره ولی هم خودم هم شوهرم خواب دیدیم دختره.حالاعلایم ازپسری داره تقییرمیکنه و ...

ايشالا صحيح و سالم بياد بغلت اونوقته كه متوجه ميشيم كه خدا بهترين رو برامون خواسته

من وقتي باردار شدم تنها چيزي كه برام مهم نبود جنسيتش بود 

2706