2733
2734
عنوان

به نظرتون برم آزمایش بارداری یا بازم صبر کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 60 پست
سلام دوستان منامروز ٨ روز ميشه پريودم عقب افتاده تست گذاشتم منفي بود اميدوار نميتونم باشم چون پريودم ...

دوباره بیبی بزار اگه منفی شد صبرکن‌پریود میشی

انشالله که مثبته عزیزم

خدایا امیدم تویی
من چي بگم ك دوسال و چہارماهه اونايي ك خيييلي ساله  خدا دل همه رو خشنود كنه 😭😭😭😭😭

خداانشاالله به همه بده ، پس من چی بگم ۶ساله ، اینماه اولین باریه رفتم لتروزول داده ک خوردم تموم شد  دکتر اچ سی جی داده که شنبه و یکشنبه بایدبزنم خداکنه جواب بگیرم ،داغون شدم دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداانشاالله به همه بده ، پس من چی بگم ۶ساله ، اینماه اولین باریه رفتم لتروزول داده ک خوردم تموم شد&n ...

انشالله این بار با همین قرص و آمپول باردار میشی عزیزم

خیلی شنیدم با این درمان دارویی باردار شدند گلم

خدایا امیدم تویی
2728
انشالله این بار با همین قرص و آمپول باردار میشی عزیزم خیلی شنیدم با این درمان دارویی باردار شدند گل ...

سلام خداکنه ، من واقعا لحظه شماری میکنم یعنی فقط خدامیدونه چه حسی دارم ، ایشالا به حق فاطمه زهراخدادلمونشکنه و منم اینجا تاپیک بزنم ک باردارشدم بعد۶ سال ، خیلی سخته خیلی ...امام رضاروقسم دادم ک دلمونشکنه ، تحمل بی بی چک منفی ندارم😔😔😔

خداانشاالله به همه بده ، پس من چی بگم ۶ساله ، اینماه اولین باریه رفتم لتروزول داده ک خوردم تموم شد&n ...

خدا کنه باردار شی عزیزم از ته دلم برات دعا کردم

منم این ماه ک هیچی ان شاالله ماه بعد خدا نی نی بذاره تو دلم😢😢😢

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤
2738
سلام خداکنه ، من واقعا لحظه شماری میکنم یعنی فقط خدامیدونه چه حسی دارم ، ایشالا به حق فاطمه زهراخداد ...

عزیززززم   

الهی که خدا دلتو شاد کنه 

از ته قلبم برات ارزو میکنم اونی که میخوای بشه

خدایا امیدم تویی
استارتر پریود شدی عزیزم؟ یا باردار بودی؟چندماهه اقدام کردی

اره عزیز دلم صبح که خواستم برم بیبی چک بزارم دیدم رو لباس زیرم خونه

با این ماه میشه 3ماه

خدایا امیدم تویی
2706