2733
2739
عنوان

شب یلدا

381 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

میشه برای شب یلدا ایده ی تزیین غذا، سالاد،میوه،فینگرفود 

یا هر آموزش و ایده ایی که دارید یاد بدید تا هم من و هم بقیه که مثل من بلد نیستن یاد بگیرن؟ 

براتون موقع شیر دادن به نوزادم صلوات میفرستم که حاجت روا بشید

پیشاپیش سپاس گزارم از دوستانی که ایده میدن🙏

❤️اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب ❤️ 

کاری که خودم میخوام بکنم البته قبلا عروسمون انجام داده این که روی عسلی مون یه لحاف بندازم مثل کرسی بشه میوه و شیرینی فال حافظ همه چی روی اون بچینم قلیونم چون دوست داریم کنارش می ذارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
کاری که خودم میخوام بکنم البته قبلا عروسمون انجام داده این که روی عسلی مون یه لحاف بندازم مثل کرسی ب ...

لحاف ندارم

بورک اسفناج و پنیر پیتزا خیلی خوش خوراک هست 

با سس سالسا مهرام

بستنی انار بخرید با دونه انار قاطی کنید

لبه گیلاس رو خیس کنید فرو کنید توی شکر قرمز

پلو رو سرخ و سفید و سبز درست کنید مدل هندونه و با کشمش مثل دونه هندونه تزیین کنید

با اب لبو سرخ میشه

با اب جعفری سبز

😁

من ژله رنگین کمان درست میکنم یا ژله خرده شیشه توش انار میریزم

ژله رنگین کمان که ساده ست یک رنگ ژله درست میکنیم میذاریم ببنده بعد یک رنگ دیگه تو ظرف جدا درست میکنیم بعد اینکه آبجوش رو ریختیم میذاریم خنک بشه میریزیم رو لایه قبلی دوباره میذاریم ببنده همینجوری ادامه میدیم تا چند رنگ 😍

ژله خرده شیشه هم اینجوریه که ژله آلوئه ورا که بی رنگه رو درست میکنیم ولی موقع درست کردن توش بستنی هم میریزیم بستنی وانیلی خوب هم میزنیم میذاریم کنار برای بعد

بعد چند رنگ ژله تو ظرفای جدا درست میکنیم میذاریم ببنده بعد ژله های رنگی رو مثل مکعب تو اندازه های مختلف میبریم میریزیم تو ژله آلوئه. ورامون میذاریم ببنده 

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
2738
بورک اسفناج و پنیر پیتزا خیلی خوش خوراک هست  با سس سالسا مهرام بستنی انار بخرید با دونه ان ...

بورک اسفناج چطوری درست میشه؟ 

من ژله رنگین کمان درست میکنم یا ژله خرده شیشه توش انار میریزم ژله رنگین کمان که ساده ست یک رنگ ژله ...

عکساشونو داری دوست عزیز؟ 

2706