2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آتلیه عکاسی کوووووودک یاعروووووسی

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

بچه ها با 70 میلیون چه کاری پیشنهاد میدید که درامد خوبی داشته باشه ؟>

مثلا یکی از بچه ها الان راجع به دستگاه خودپردااز گفته بود شما چیزی میدونید ؟

یا کارهای این مدلی ؟

لطفا راهنمایی کنید همه مون استفاده کنیم ؟

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد         من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2740
بچه ها با 70 میلیون چه کاری پیشنهاد میدید که درامد خوبی داشته باشه ؟> مثلا یکی از بچه ها الان را ...

منم شنیدم خیلی سودش خوبه

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
آرایشگری

والا کلاسای ارایشگری کم کمش ده میلیون میخواد

بعد زدن سالنم حداقل 100 تومنی میخواد که واست درامد داشته باشه

والا کلاسای ارایشگری کم کمش ده میلیون میخواد بعد زدن سالنم حداقل 100 تومنی میخواد که واست درامد داش ...

نه اونقدرا هم سرمایه نمیخواد ارایشگری. دوست من با دد تومن کلاساشو رفت بعدم یک سالن توی یک جایی ک وسط شهر بود و اونطرفا ارایشگاه زیاد نبود ماهی بک تومن اجاره کرده اللن ۶ ماهه تازه مثلا هنوز جا نیفتاده ولی ماهی ۳  ۴ میلیون سود داره ... تازه چیزی ک خودش میگه ... همیشع مغازش پره مشتریه

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
نه اونقدرا هم سرمایه نمیخواد ارایشگری. دوست من با دد تومن کلاساشو رفت بعدم یک سالن توی یک جایی ک وسط ...

افرین خوش بحالش

والا من تو تبریز رفتم امار کلاسای ارایگری رو دراوردم انقد شد

بعدشم که اصلا ارایشگاهای معمولی تو تبریز کار نمیکنه حتما باید سالن شیک و پیک بزنی که پولشو ندارم

ولی باز بهش فک میکنم

افرین خوش بحالش والا من تو تبریز رفتم امار کلاسای ارایگری رو دراوردم انقد شد بعدشم که اصلا ارایشگا ...

اتفاقا این چون سمت بالاشهر نبود خیلی شیک نبود ... مردمش ارایشگاه شیکو نمیرن جون فکر میکنن اونجا گرونتره درصورتی ک قیمتاشون یکیه ... همه کاراشم شاگرد گرفته انجام میده و ب اسم کاراموز هیچی نمیده بهشون ... کلا الان همه چی تخصصی شده مقلا ارایشگرب یک رشته رو انتخاب کن و فقط کلاسای همونو برو و سالن بزن مثلا فقط کار با مواد با فقط اپیلاسیون یا هرچی

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
بچه ها با 70 میلیون چه کاری پیشنهاد میدید که درامد خوبی داشته باشه ؟> مثلا یکی از بچه ها الان را ...

بهترین کار ، سرمایه گذاریه ، اونم جاییکه بازدهی داشته باشه ، با این پول میتونی ماهیانه هفت میلیون تومان درآمد داشته باشی.

2706