2733
2734
عنوان

هفته بعد عروسی خواهرشوهرمه میشه بیایین کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 41 پست
مشکل من نه پیدا کردن لباسه نه پولش...یجورایی خورده تو ذوقم لج کردم ولی هنوز بروز ندادم

منم واسه عروسی برادرشوهرم ناجور بنابه دلایلی توذوقم خورده بود واصلانمیخواستم برم چه برسه به لباس بخرم.پیش خودم فکرکردم که بایدجوری برم که حتی به عروس هم توجه هاکم بشه.دقیقه نود لباس خریدم وارایشگاه هم رفتم واون هدفم عملی شد من وعروس که جاریم میشدباهم از دوتا درمختلف واردشدیم اماهمه اومدن سمت من به همین خاطر تاالان بعدازتقریبا5ماه بامن قهره وبرای من اصلا مهم نیست چون هدفم همین بود

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرمم چون اول زندگیمونه نصیحتم میکرد ک سخت نگیرم و یه شبه میگذره حرصم میگرفت چون واسه خودشون ای ...

پس حتما بخر میخواد پول پسرش خرج نشه بخر بهترین آرایشگاهم برو اصلا یه کاری کن از عروس سرتر بشی

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍
2728

هرکسی خب یه مدله

ولی من ب شخصه نمیپوشم همچین چیزیو

عروسی دخترخاله ش دوماه دیگس از الان تو فکر ی چیز خفنم پولم نداشته باشم قرض میکنم اخه خیلی واجبهههه

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

پس انرژیمو جمع کنم از اول شروع کنم اینبار فقط بخاطر دل خودم برای اینکه همیشه شیک پوش بودم همیشه بهترین ظاهر شدم همه عروسیا از عروس خوشگلتر میشم دروغ نمیگم کاش بتونم ذوقمو برگردونم سرخورده شدم 

2738
همتون نظرتون مثل خودمه پس چرا شوهر من انقد واکنش نشون داد ...

بخاطر هزینش عزیزم

بعدشم لازم نبود اینهمه راجع به لباس با شوهرت حرف بزنی اصلا به کسی هم نگو دنبال لباسی چی میخری چند میخری بزار فکر کنن نمیخوای مایه بزاری بعد تو عروسی ببیننت

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍
بخاطر هزینش عزیزم بعدشم لازم نبود اینهمه راجع به لباس با شوهرت حرف بزنی اصلا به کسی هم نگو دنبال لب ...

هزینه مد نظرش نبود فقط میگفت از الان چرا بفکری بذار یه هفته مونده ب عروسی بخر...اخه یه هفته ای من چی پیدا کنم چجوری بگردم اینهمه مرکز خریدو ...بنظرتون تهران کجا برم زود پیدا کنم

هزینه مد نظرش نبود فقط میگفت از الان چرا بفکری بذار یه هفته مونده ب عروسی بخر...اخه یه هفته ای من چی ...

پاساژ شاندلیزه پاساز عقیق هفت تیر و...

برای سلامتی همه ی نی نی ها صلوات🙏ابلفضل عاشقی مشکل گالماز😢
منم واسه عروسی برادرشوهرم ناجور بنابه دلایلی توذوقم خورده بود واصلانمیخواستم برم چه برسه به لباس بخر ...

چقدر بدجنسی

همه آرزوی یه عروس اینه که شب عروسیش بهترین باشه و همه نگاها به سمت اون باشه

حالا اگه این نیت رو نداشتی و پیش میومد یه چیزی

ولی چون خودت میگی هدفت این بود واقعا بدجنسی کردی

من نمیدونم چی بینتون گذشته ولی هر چی بود کاش شب عروسیش تلافی نمیکردی

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
هزینه مد نظرش نبود فقط میگفت از الان چرا بفکری بذار یه هفته مونده ب عروسی بخر...اخه یه هفته ای من چی ...

نمیدونم عروسی مختلط لباسش خاصه باید پوشیده باشه خب

اما میتونی پیراهن حتی لختی با کت هم بپوشی یا اگه لباست باز بود بدی پوشیدش کنن 

2706