2737
2734
واسه اینکه زناشون مستقل نباشن‌و همیشه وابسته باشن چون معتقدن زنی که دستش تو جیبش باشه زبونش دراز میش ...

اخه وابستگی مالی ندارم بهش  کلا یه خونه داره یه ماشین ک خدنه به تام منه اون وابستس بیش تر تا من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادرشوهرای من رفتن یه مدیرعامل و یه استاد دانشگاه گرفتم ولی اصلا خوشگل نیستن. تازه یکیش مطلقه ست. ا ...

اره دیگه همونا ببین چقدر پیش مادر شوهرت عزیزن حالا 

تو حالا کدبانوی تمام باش عاشق شوهرت باش 😒 بی لیاقتا

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

شاید از روحیه ووضعیت جسمیت خبر داره.مثلا فکر میکنه ازعهده هم کارخونه هم بیرون برنیای

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2731
برادرشوهرای من رفتن یه مدیرعامل و یه استاد دانشگاه گرفتم ولی اصلا خوشگل نیستن. تازه یکیش مطلقه ست. ا ...

خوب قطعا برادر شوهرت هم در حد مدیر عامل یا استاد دانشگاه شان اجتماعی داشته که خاانمش قبول کرده دیگه اگه کم سواد و شغل پایین داشت که دختره خر نشده بود قبول کنه

من همسرم میگه تو همش استراحت کن و کارایی که دوسداری انجام بده کلاس برو و اینا. خودمم اصلا دوس ندارم برم سرکار وقتی که هرچی بخوام هست چرا برم سرکار منکه راضیم!😎

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
برادرشوهرای من رفتن یه مدیرعامل و یه استاد دانشگاه گرفتم ولی اصلا خوشگل نیستن. شکسته شدن بیستر از سن ...

حالا ازکجا معلوم که شوهراشون برای پولشون گرفتنشون؟چون خوشگل نیستن؟مگه همه باید خوشگل باشن؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738
اینو موافقم.مگر این که واقعا حقوقت فقط پس انداز خودت باشه که اونم کم پیش میاد

نه من هر ماه میگم این ماه مال خودم پس انداز میکنم ولی وقتی قسط عقب میوفته باید داد دیگه.مرد هم توقع داره که بدی. بهش هم یکی قرض دادن بعدا بهم بده میگه باشه ولی نمیدن که نمیدن.تازه اعتراض کنی میگه چرا منت میزاری حالا یه پولی دادی دیگه .بهت میدم هر وقت داشتم .ولی بازم نمی‌ده.

اخه وابستگی مالی ندارم بهش  کلا یه خونه داره یه ماشین ک خدنه به تام منه اون وابستس بیش تر تا من

به هرحال همین که ایشون‌خرج زندگی رو میده یعنی وابستگی مالی 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
بستگی به کاروحقوقش داره،میتونم بپرسم کارتون چیه؟

مهندس نرم افزارم برنامه نویس هشت صبح تا چهار بعد از ظهر، خونه هم که برمیگردم حدود پنج خونم تا هفت شب عملا کاری هم داشته باشم تمومه یعنی هر شب از هفت اینجام راحت. 

مهندس نرم افزارم برنامه نویس هشت صبح تا چهار بعد از ظهر، خونه هم که برمیگردم حدود پنج خونم تا هفت شب ...

بچه که ندارید؟اگه داشتید سخت میشد خیلی

2706