2733
2739
چه میدونم .آخه زن کارمند با ۱۰ ۱۵ تومن درآمد با یک ازدواج نا موفق خیلی خریت کرده دوباره شوهر کرده😂ش ...

هدف از شوهر کردن پوله فقط؟

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار تو یه شرکت خصوصی هستش درامدشم ماهی ۳.۷۰۰ کارمم مرتبط به رشته خودمه مهندسی شیمی   به نظرم شر ...

اره خوبه خدایی .در این شرایط فقط ایستادگی کن حتما برو .چون این دوره زمونه زیر ۲۵۰۰ ۳ تومن ارزش نداره بدی سر کار .خانم ها البته ولی این خوبه

2731
واقعا دیگه نمیدونم چطوری راضیش کنم 😔

به نظرم برو دنبالش ۰یزی هم نگو شروع به کار که کردی حقوق اول اومد تو زندگی خودش نرم میشه فوق ش یه مدت سر سنگینه البته اگه اهل صلح و سازش باشه .اگه عصبی و مقتدره نمیشه کاری کرد

خوب اون دختر به چه عقلی به برادر شوهر شما جواب داده که این قدر از خودش پایین تره

عزیزم واسه پستام گزارش بزن یه وقت جاریام اینجا نباشن بخونن متوجه بشن🙈🙈🙈 😢😢😢 میدونم کار درستی نکردم😭😭😭

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️