2737
2739
عنوان

چطور حرص شوهرمو در بیارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2836 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین شوهر من هردفه ک دعوامون میشه هرچی از دهنش در بیاد میگه کتکم بعضی وقتا میزنه.بعد دو ساعت بعدش ان ...

نه بزار کتکت بزنه نه هم بزار منتتو بکشه.یک بار برای همیشه بخاطر زدنت دستو پاشو جم کن .تا این روال هم ادامه پیدا نکنه 

هیچ حقی واسه زدنت نداره هرچقدر هم ناراحت باشه و تو مقصر باشی 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
2728
2738
من با بی محلی حرصشو درمیارم. دست خودمم نیست . کار ب جاهای باریک هم میکشه حتی. برا همین میخوام بذارمش ...

منم مثل تو هستم حتی شده تا دوماه هم ادامه دادم اینقدر ادامه میدم تا به دست وپام بیفته هردفعه هم بخاطر اشتباهش جریمه مالی میشه دفعه آخر ۴تومن تیغیدمش تا آشتی کردم

خوش بحالت...هنوزم زیرلفظی میگیری ازش

هیچ جوری که زورم بهش نمیرسه اینجوری تنبیهش میکنم بخوایم راحت ببخشیم و بگذریم سوارمون میشن خودش هم عادت کرده میدونه پولکی هستم تاپول نده کوتاه نمیام

2706