2733
2734

سلام دوستان.مادرشوهرم عمل كرده پلاتين پاشو دراورده.من حدود 14 روز رفتم موندم خونشون.صبح تا شب مهمون اومد و رفت.دست تنها پذيرايي كردم و شستم و جارو زدم و خونه رو جمع كردم.اين وسط دو روزم رفتم خونه ي مادرم.به اونا سر زدم.چند روز پيش بعد از دوهفته كه از درس و همه چيم زده بودم ما بالاخره برگشتيم خونه.همسرمم دانشگاه داشت و مجبور شديم برگرديم.حالا امشب دعوامون شد ميگه من انتظار دارم تو بموني خونه ي مادرم نه كه با من بياي خونه.بايد يكي باشه جمع و جور كنه.تازه دو روزم كه رفتي خونه ي مادرت.پس فردا انتظار نداشته باش من زنگ بزنم با پدر مادرت احوال پرسي كنم يا محبتي كنم.تو براي من نكردي.

خيلي ناراحت شدم گفتم جاي تشكرته؟مگه وظيفم بوده؟اومدم دو هفته موندم منم آدمم خب زندگي دارم درس دارم

انقد عصبي شد خودشو محكم زد.براي اولين باااار.داد زد گفت بسه هرروز دعوا داريم خسته شدم.منم پاشدم از اتاق اومدم بيرون.خب منم دلم نميخواد هرروز دعوا كنيم.اصلا من شروع نكردم.خيلي اعصابم خورد شد.خودشو بد زد.به نظر شما من مقصرم؟فردا دوباره ميخواد بره خونه مادرش تا يكي دوهفته بمونه.منم برم بمونم؟البته من مخالفتي نداشتم خودش يهو قاطي كرد

به سهم خودم دنيا رو جاي زيباتري براي زندگي ميكنم.الهي كه به همه ي آرزوهاتون برسيد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارش اشتباه بوده نادیده گرفتن زحماتت.

مامانش به مرحله ای نرسیده که دیگه بتونه خودش کاراشو انجام بده؟

خواهرشوهر یا جاری نداری؟

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
2728
2738

حق با تو‌هستش عزیزم.خدا به شوهرت عقل بده باید همچین زنی و رو سرش نگه داره کمتر عروسی این کارو‌میکنخ

گر تن بدهی دل ندهی کار خراب است/چون خوردن نوشابه که در جام شراب است/گر دل بدهی تن ندهی باز خراب است/این بار نه جام است و نه نوشابه سراب است/اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویندچون دغدغه مردم این شهر حجاب است/تن را بدهی دل ندهی فرق ندارد/یک آیه بخوانند گناه تو ثواب است/ای کاش که دلقک شده بودم نه شاعر/در کشور من ارزش انسان به نقاب است/هر جای جهان مرتبه زن بلند است/در کشور من زن مثل میت به حساب است/خریدند تنت را و بریدند کفنت را/به یک آیه و چند سکه ببستن دهنت را/نه روحی به کار است نه عشقی به بار است/فقط شهوت مردانه به اندام تو یار است/شکستند دلت را و غرور و حرمتت راسکوتت گرفت از تو تمام فرصتت رابه نانی تو راضی شدی و هیچ نگفتیهمین است که جاهل زده بر تو همتت را

نرو چشمش کور پرستار بگیره 

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂
2706